Yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds Oyunu “PUBG: NEW STATE”

yeni pubg oyunu pubg2 newstate - Yeni PlayerUnknown's Battlegrounds Oyunu "PUBG: NEW STATE"

Güney Kore merkezli Krafton (eski adı ile Bluehole) tarafından geliştirilen ve 2016 senesinde piyasaya sunulan hayatta kalma oyunu PlayerUnknown’s BattleGrounds (popüler adıyla PUBG), en yenisi, PUBG2: New State ile geri dönüyor. Aslında PUBG hiçbir yere gitmedi, fakat son dönemde piyasaya çıkan benzer oyunlar sayesinde epey bir kan kaybetti. Bunun farkında olan ve PUBG ile geçmişte yüklü miktarda kazanç sağlayan yapımcı, popüler hayatta kalma oyununu geliştirerek, üstüne eklemeler yaparak taze kan kazanmaya çalışıyor.

PUBG 2, PUBG: NEW STATE’de YENİ NELER VAR?

Yenilenen oyunda doğal olarak yeni şeyler bekliyoruz ve oyunun tanıtım metninden anladığım kadarıyla PUBG 2 daha fazla teknoloji ve gelecek teması ile farklı bir boyuta geçiyor. Ayrıca oyunun grafikleri de mobil platformlar için UE4 oyun motoru üstünden daha fazla gerçekcilik sunmaya hazırlanıyor. Oyunun tanıtım metnindeki detaylar ise şöyle;

▶ Mobil Oyunların Sınırlarını Zorlayan Ultra Gerçekçi Grafikler
Benzersiz grafikleri, Global Illumination teknolojisi ile mobil oyunların standardını aşıyor. Mobil oyunlara gelmiş en gerçekçi grafikler eşliğinde devasa açık dünyaya atlayın.

▶ Gerçekçi ve Dinamik Silah Oynayışı
Optimize edilmiş gerçekçi silah oynayışının keyfini çıkarın. Farklı silahlarda ustalaşın ve silah özelleştirmesiyle her birini kişiselleştirin.

▶ Yeni Nesil Hayatta Kalma
Savaş yuvarlanması, dronlar ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli araç ve özelliklerin keyfini çıkarın. Çeşitli araçlarla 8×8 km’lik devasa boyuttaki açık dünyayı keşfedin. Daha sürükleyici bir battle royale deneyimi ile savaşı kendi lehinize çevirmek için çeşitli silahları kullanın.

▶ Genişletilmiş PUBG Evreni
Orijinal oyunun üzerinden yıllar geçti. Şimdi sayısız tarafın birbiriyle savaştığı 2051 yılında, anarşinin hüküm sürdüğü yakın bir gelecekteyiz.
Hayatta kalmak için yeni taktikler ve teknolojiler gerektiren kıyasıya mücadele, yepyeni bir savaş alanına evrildi.

Oyun henüz yayınlanmış değil, sadece ön kayıt kabul ediliyor ve ön kayıt yaptırdığınızda oyunun yayınlandığı an bundan haberdar oluyorsunuz.

Oyunun tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve ön kayıt için yine aşağıda paylaştığım bağlantıları kullanabilirsiniz.

>> PUBG 2: NEW STATE Ön Kayıt

>> PUBG New State Google Play
>> PUBG New State Apple Store

– Reklamlar –

adbanner