Lordiz’den Satılık Vbulletin 5 Connect Lisansı

Lordiz'den Satılık Vbulletin 5 Connect Lisansı

​10/4/2012 senesinde arkadaşım ile ortaklaşa satın aldığımız ömür boyu geçerli Vbulletin 5 Connect lisansını mail adresi ve gizli soru cevabı ile birlikte satıyoruz. Lisans şuan Cinerium.com üstüne tanımlıdır ve Vbulletin.com Member Area‘da Edit License altından kendi alan adınızı girebilirsiniz. Lisans için istediğim fiyat 3000 TL. Ödeme yapıldıktan sonra lisans, Vbulletin.com üyelik bilgileri, Vbulletin’a ait mail adresi ve gizli soru/cevap teslim edilecektir.

Bu Lisans ile Hangi Sürümleri İndirebilirsiniz? 

Vbulletin 5 Connect lisansımız ömür boyu geçerlidir fakat yeni çıkan Vbulletin 6 sürümlerini indiremezsiniz. Vbulletin 6 istiyorsanız ayrıca satın almanız gerekiyor.

Peki bu Vbulletin 5 Connect lisansını satın aldığınızda hangi sürümleri indirip kullanabilirsiniz?

Bu lisansı satın aldığınızda Vbulletin 3, 4 ve 5 sürümlerinin güncel sürümlerinden istediğinizi indirip kullanabilirsiniz.

Vbulletin 3 için indirebileceğiniz sürümler; Son güncel versiyon 3.8.11 (İstenirse 2.3.10’a kadar önceki sürümlerde indirilebiliyor.)

Vbulletin 4 için indirebileceğiniz sürümler; Son güncel versiyon 4.2.5 (İstenirse 4.0’a kadar önceki sürümler indirilebiliyor.)

Vbulletin 5 için indirebileceğiniz sürümler; Son güncel versiyon 5.7.5 Patch Level 2 (İstenirse 5.0.0 Patch Level 9’a kadar önceki sürümler indirilebiliyor.)

İlanı burada açmamın sebebi kimden ve güvenilir birinden alışveriş yapacağınızı bilmeniz içindir. Lisans 2012 senesinden beri aktiftir. Sorun yaşamayacaksınız ve tamamen sizin olacak. Fakat lisans bilgileri devredildikten sonra iade şansınız olmayacaktır. Teklif verirken veya lisansa talip olurken lütfen bunu unutmayın.

Ayrıca elimde satılık teknoloji domaini de mevcut. Teknoloji forumu kurmak gibi bir fikri olanlar 14 yıllık domain + vbulletin lisansını 4000 TL‘ye satın alabilirler.

Lisans satıldığında yazı yayından kaldırılacaktır. Yazı yayında kaldığı sürece satış aktif demektir.