Mobil Dövüş Oyunu T...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Mobil Dövüş Oyunu The King of Fighters Allstar Yayınlandı

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
1,468 Görüntüleme
Forum
(@bytekno)
Üye Admin
Katılım : 10 yıl önce
Gönderiler: 424
Konu başlatıcı  

Arenaya girmeye hazır olun! Netmarble, SNK ile işbirliğiyle, heyecanla beklenen en son mobil aksiyon rol yapma oyunu (RPG) THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR’ın artık Google Play ve App Store’da indirilebileceğini açıkladı. Ünlü dövüş oyunu serisi The King of Fighters’ı (KOF) temel alan oyunda oyuncular, KOF’94’ten KOFXIV’e kadar serinin tamamından en sevdikleri dövüşçüleri toplayıp geliştirebilecek ve KOF’un zengin geçmişini mobil platformda yaşayabilecek.

130’dan fazla dövüşçü ve birçok oyun modu

Oyunun yayınlanmasıyla birlikte oyuncular Hikaye Modu (Story), Süreli Saldırı Modu (Time Attack), Player vs. Player (PvP), ve gerçek zamanlı bir Turnuva Modu (Tournament) dahil olmak üzere birçok oyun modunda düşman dalgalarıyla, efsanevi baş düşmanlarla ve rakip takımlarla dövüşerek, bu yüksek tempolu dövüş ve beat-em-up aksiyonuna kendilerini atabilecek.

Bu heyecan dolu aksiyon, son teknoloji grafikler, parlak renkler, ışık hızında aksiyon ve açılıştan itibaren toplanıp geliştirilebilecek 130’dan fazla dövüşçü ile birlikte sunulacak ve ileride daha fazla karakter eklenecek. THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR, bir dolu içerik ve nostalji ile hem serinin hayranları hem de KOF’la yeni tanışanlar için saatler süren eğlence sunuyor.

THE KING OF FIGHTERS ALLSTAR, 175’ten fazla ülkede Google Play ve App Store’dan indirilebilir durumda. Oyun İngilizce, Tayvanca, Endonezce, Tayca, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Portekizce, Rusça ve Almanca dillerini destekliyor.

Oyuna aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.kofg&hl=en_US
https://apps.apple.com/app/id1444835826


   
Alıntı