Ücretsiz Mobil Fps ...
 
Paylaş:
Bildirimler
Tümünü temizle

Ücretsiz Mobil Fps Aksiyon Oyunu "Call of Duty Mobile"

1 Gönderiler
1 Üyeler
0 Reactions
1,183 Görüntüleme
Forum
(@bytekno)
Üye Admin
Katılım : 10 yıl önce
Gönderiler: 424
Konu başlatıcı  

Video oyun geliştiricisi Treyarch'ın kendini aşan bir markası haline gelen Call of Duty oyun serisi, Call of Duty Mobile ile mobil platformlara geliyor. Mobil platformda tam bir fps aksiyon deneyimi yaşatacak olan ve grafikleri ile neredeyse bir konsol kalitesi sunacak olan Call of Duty Mobile, 1 Ekim'de dünya genelinde yayımlanmış olacak. 

Pubg Mobile oyununu da geliştiren Tencent Games tarafından geliştirilen Call of Duty Mobile, beklenenin aksine mobil platformlarda ücretsiz olacak. 

Oyun Türkiye'den erişime açıldığında aşağıdaki bağlantılardan mobil cihazınıza indirip oynayabileceksiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activision.callofduty.shooter&hl=tr

https://apps.apple.com/au/app/call-of-duty-mobile/id1287282214

Activision ve Tencent Call of Duty: Mobile uygulamasının 1 Ekim itibariyle Google Play ve App Store'un desteklendiği tüm ülkelerde erişime açılacağını duyurdu. Call of Duty: Mobile eksiksiz bir birinci şahıs aksiyon deneyimi ve Call of Duty, Modern Warfare ve Black Ops serisinden en sevilen haritaları, modları, silahları ve karakterleri tek bir mobil paket içinde sağlıyor. Tencent’in ödüllü Timi stüdyosu tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty: Mobile, Android ve iOS kurulu cihazlarda ücretsiz olacak. Call of Duty: Mobile Türkçe’ye de lokalize edilecek.

Çoklu Oyuncu modunda oyuncular Call of Duty tarzı birinci şahıs savaş oyununu Team Deathmatch, Search and Destroy ve Free-For-All gibi sevilen modlarda ve Nuketown, Crash, Hijacked ve diğer efsanevi haritalar üzerinde oynayabilecek. Oyuncular ayrıca tecrübe puanı kazanarak Modern Warfare serisinden John “Soap” MacTavish and Simon “Ghost” Riley ile Black Ops serisinden Alex Mason gibi klasik Call of Duty karakterlerinin kilidini açmaya çalışacaklar. Oyunda özelleştirilebilir silahlar, özel puan yetenekleri ve ek ekipmanlar da eşsiz Call of Duty deneyimi için oyuncuların parmak uçlarında olacak.

Battle Royale modu ise Call of Duty evreninden esinlenilen, Call of Duty: Mobile için özel bir mod olacak. Mobil için özel olarak tasarlanmış ve Call of Duty lokasyonları içeren haritada 100 kişiye kadar oyuncu tek başına, ikili veya dörtlü takımlar olarak hayatta kalmaya çalışacak. Oyuncular seri boyunca yeni ekipman ve silah ararken ATV, helikopter ve deniz araçlarıyla karada, denizde ve havada savaşabilecek.

Oyuncular Call of Duty: Mobile için ön kayıt yaptırmak ve bilgi almak için www.callofduty.com/mobile ve www.youtube.com/callofdutymobile adresini ziyaret edebilir veya Call of Duty: Mobile hesabını Twitter, Instagram ve Facebook üzerinde takibe alabilir.

 


   
Alıntı