Şu anda Görüntülemektesiniz;  Batesmotelpro’dan JollyTur Reklamı “Cinnetten Bir Köşe”
Tarih: 
Google Özel Arama Yükleniyor..
YukarıYazıya Yorum Gönder!
facebook share twittershare

Batesmotelpro'dan  JollyTur Reklamı

Batesmotelpro hayranlığımı ve yaptıkları her işin kalitesini bilmeyen kaldı mı acaba? Muhtemelen çoğunuz ezberledi. Batesmotelpro şimdi de içinde müzik yerine azıcık gerilim olan bir reklam filmi hazırlamış. Jollytur için hazırlanan reklamın arkaplanında çok sağlam bir kadro var ki Batesmotelpro'nun önceki işleride böyle özenli ve kaliteliydi. Yeni reklam çalışmasında ana mesaj "tatilinizi ucuza getirmeyin, JollyTur'u seçin". Ve bence çok başarılı. 

Reklamın senaryosu kısaca şöyle; Yıllık izinlerinde rüya gibi bir tatil hayaliyle yanıp tutuşan Gamze, kocasını buna ikna eder. "Ben hallederim"ci eşi Sedat tüm organizasyonu tek başına üstlenir. Biricik tatillerinin yavaş yavaş "Cinnetten Bir Köşe"ye dönüşmesine engel olamayacaklardır.

Reklamda Gamze karakterini canlandıran kişi Deniz Sipahi. Kendisini Dürüyenin Güğümleri isimli diziden ve albüm çalışmasından ötürü tanıyor olabilirsiniz. Batesmotelpro'nun Panda için hazırladıkları reklam çalışmasında da Ececan Gümeci yer almıştı. Bayan oyuncu seçimleride gayet iyi.

Reklamı merak ettiğinizi hatta bazılarınızın yazıyı okumadan videoya geçtiğini biliyorum. İşte o reklam;

Not1: Yok böyle bir film!

Not2: Kuşlu oyun Flappy Bird sanırım :))

Lassa’dan Eğlenceli Çalışma “Don Duran – Titre Bakalım”

Batesmotelpro – Buz Gibi Biraderler

facebook share twittershare

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2016