LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Anket: En İyi Dizüstü Bilgisayar Markası Hangisi? - karma

En son eklediğim anket üzerinden 3 ay geçmiş. Yeni anket açmanın zamanı geldi diye düşünüyorken laptop markaları üzerine anket açmadığımı gördüm. Hem sizlerin genel tercihini öğrenmek hemde yeni laptop alacaklara marka tercihinde kolaylık sağlamak amacıyla böyle bir anket açmak istedim..

Dikkat! Anket 2011 yılında yapılmıştır.

Anketimizde 9 seçeneğe yer verebildim bu nedenle 9. seçenekte diğer markaları temsil ediyor.

Aslında ankete Apple firmasını hiç katmayacaktım çünkü fiyat farkıyla diğer laptoplara fark atıyor. İnşallah herkes kullandığı ve tecrübesi olan markaya oy verir..

Sorumuz açık seçenekler aşağıda sizce en iyi marka hangisi ?

Anket: En İyi Dizüstü Bilgisayar Markası Hangisi? - karma

Anketimiz kapanmıştır, anket sonucunu yukarıda bulabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 25 Haziran 2011 tarihinde yayımlanmıştır.


  admin 28 Ağustos 2011, 23:30

  @Hacarifbey; Çok teşekkür ederim, sizinde Ramazan Bayramınız Kutlu ve Hayırlı olsun.

  hackerfriend 03 Eylül 2011, 11:46

  yıllardır bilgisayar kullanan, listedeki tüm bilgisayarları bizzat test eden biri olarak en iyi laptopun Packard Bell olduğu kanaatindeyim. Fiyat ve performans oranı inanılmaz bir aygıt. Sonrasında toshiba geliyor ve onu asus takip ediyor. sevgiler, saygılar.

  gökhan 22 Kasım 2012, 19:38

  vaio tabii… çünkü piyasadaki en estetik dizüstülri sony üretiyor kalite performans testleri gibi arkasındaki kocaman vaio yazısı sony nin geleceğini yansıtıyor… burada bilen bilmeyen herkez kendine göre yorum yapmış ben daha düne kadar hp pavillon dv6 2000st modelini kullanıyordum ilk bir ayda fan değişti sonra bilgisayar aşırı derecede ısınıyordu ve çıkan fan sesi rahatsız edecek derecede vede pc yi hor kullanmadığım halde kasası bir acayipti orası burası oynuyor gibi…vede klavyesi okadar iyi değildi… araştırmadan soruşturmadan, danışmadan almıştım yaniii arkadaşlar hp nin piyasası çok ya güya ona güvendim yani bir malın çok satması onun en iyi olduğu anlamınada gelmez… notbook alıcak arkadaşların elektronik marketlerde araştırma yapmasını öneririm …malzeme kalitesinden tutun plastik kalitesine kadar..unutmayın içeriğinin önemli olduğu kadar dışıda önemlidir saygılar.

  Selim 12 Kasım 2015, 10:22

  Şurada bir liste de var. hayro.la/en-iyi-laptop-markalari/

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019