Cep Telefonundan Facebook’a Bedava Girmek

Cep Telefonundan Facebook'a Bedava Girmek

Yazının yayınlandığı 20 Mayıs 2010 tarihinden sonra GSM operatörleri ücretsiz facebook uygulamasını sürdürmeye devam etti ancak bazı durumlarda facebook’a ilk giriş için 20 kuruş civarı bir fiyatlandırma yaptıkları söyleniyor tabi bu durumda da karlı çıkan biz oluyoruz.. Turkcell, Avea ve Vodafone hatlarınızdan 0.facebook.com adresine (bazı abonelerden ilk girişte 20 kuruş kesilse de) girip gezindiğinizde hiçbir ücret ödemiyorsunuz..

Tabi burada dikkat etmeniz gereken mevzu 0.facebook.com dışına çıkmamak, eğer 0.facebook.com dışına çıkar veya facebook üzerindeki resimleri görüntülerseniz normal gprs ücretlendirmesine tabi olur ve para ödemek zorunda kalırsınız..

Turkcell’in 0.facebook.com uygulaması sona erdi..
Avea’nın 0.facebook.com uygulaması sona erdi..
Vodafone’un zero.facebook.com uygulaması sona erdi..

KAMPANYA KASIM 2013 TARİHİNDE SONA ERDİ!

Bedava Twitter ve Facebook dönemi 2014 yılı itibari ile sona erdi. Artık kullanıcılar sınırsız sosyal paketler satın alarak hız düşürmeli fakat sınırsız Twitter – Facebook kullanım haklarına sahip olabiliyorlar.

Turkcell kullanıcıları avantajlı Ek Sosyal İnternet Paketi ile aylık 10 TL’ye Twitter ve Facebook’da geçerli 5 gb internet kazanabiliyorlar ve 5 gb kota dolduğunda hızınız düşse de Twitter – Facebook içi kullanımlarınız ücretlendirilmiyor.

https://www.turkcell.com.tr/internet/cepten-internet/ek-sosyal-internet-paketi

Vodafone kullanıcıları avantajlı Vodafone Pass ile günlük – haftalık – aylık sosyal medya paketleri alarak, Whatsapp, Facebook, İnstagram ve Twitter’da geçerli daha özgür internet kullanım hakları kazanabiliyorlar.

https://www.vodafone.com.tr/ek-paketler/vodafone-pass.php#aylik#faturali

Türk Telekom kullanıcıları AKN’li Sosyal Paket ile sadece 9 tl’ye düşük hızlı Facebook – Twitter kullanım hakkına sahip olabiliyorlar.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Paketler/sinirsiz-sosyal-paket-faturali.aspx