LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Güncel Avermedia AVerTV Driverları - windows-destek

Eğer bilgisayarınızda fm radyolu tv kartı varsa ve markası Avermedia ise en son güncel driverlarını aşağıda paylaşacağım bağlantıdan indirebilirsiniz. Yazı yayınlandığı tarih 2008 yılında site daha farklıydı ve XP driverları sunuluyordu. Şimdi daha farklı ürünler ve yeni sistemler olduğundan sayfada değişime gidildi. Doğru şeyi bulmak için;

Not: AverTv Go 007 FM Plus Driverını yazı sonundaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıya gidin, kutucuklardan PC-TV Connectivity tıklayın, ardından TV tıklayın, donanımınızı görüyorsanız resmine tıklayın. Driver listesi karşınıza açılacak. Hangi driverı indirmek istiyorsanız disket resmini bularak tıklayın, indirme işlemi başlasın.

https://www.avermedia.com/us/support/download

Eğer tv kartı eski driverları kurulu ise tamamen kaldırın daha sonra driverı yükleyip peşinden tv kartı menü programını kurun..

Ayrıca sisteminizde webcam kurulu ise tv kartı ile webcam çakışabilir, televizyonu açmak istediğinizde aygıt hazır değil uyarısı verip çalışmayabilir, böyle bir durum yaşarsanız webcam’i kaldırmanız gerekebilir..

Sitedeki modeller;

– AVerTV Express 009
– AVerTV CaptureHD
– AVer3D CaptureHD
– AVerTV Nova T2
– AVerTV Nova T2+C
– AVerTV Volar HD
– AVerTV Volar HD PRO
– AVerTV Volar Green HD
– AVerTV Volar HD Nano
– AVerTV Volar HD 2
– AVerMedia TD310
– AVerTV Hybrid Volar HD
– AVerTV Hybrid Volar T2
– AVerTV Volar Hybrid Q
– AVerTV Volar S
– AVerTV Hybrid TVBox 13
– AVerTV Mobile 310 for Android
– AVerTV Mobile 330 for İOS
– AVerTV Mobile 510 for Android
– AVerTV 3D – AVerMedia Center 3D

>> AVerTv Go 007 Fm Plus Driver İndir

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 21 Ağustos 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  Selim zel 23 Mayıs 2019, 21:03

  Hocam sonunda başardim. Şöyle anlatayim. Cihazi bilgisayara takmadan kurulumu yükleyin ardindan bilgisayari yeniden başlat deyin kapanip acilirken cihazi takın. Ardindan aygit yöneticisine girerek oradan sürücüyü güncelleştir deyin ve internet üzerinden sürücüyü güncelleyin. Burası önemli çünkü sürücüyü bilgisayardaki driverden güncellemeye kalkarsaniz bilgisayar hata verebilir. Surucuyu internet uzerinden güncelledikten sonra tv kartinin keyfini çıkarın…

  Lordiz 24 Mayıs 2019, 02:29

  @Selim zel; Merhaba, sorunu çözmenize sevindim ve ayrıca çözümü buradan paylaştığınız içinde teşekkür ederim. İyi günler.

  Selim zel 30 Mayıs 2019, 16:51

  Usta başka bir sorun ile karsilaştim. Şimdi ben zamaninda turksat 4a uydusuna gecildikten sonra avermedianin bursaki partnerinden bir kanal listesi edinmiştimm. O kanal listesinde bazi kanallari bulamiyorum. O kanallar ben nasil ekleyebilirm acaba. Bir bilginiz var mi?

  Lordiz 31 Mayıs 2019, 02:24

  @Selim zel; Merhaba. Tv kartınız uydu yayınlarını destekliyorsa uydu taraması yapmanız gerek yada elle frekans ekleyebiliyorsanız sitemde tüm Türksat frekansları mevcut.

  https://www.lordiz.com/yeni-turksat-4a-uydusu-kanal-frekans-listesi.html
  Selim zel 31 Mayıs 2019, 11:38

  Ustam peki uydunun doğu olmasi, frekansların bazıları batı olarak görünüyor bunu etkiler mi?

  Lordiz 31 Mayıs 2019, 15:07

  @Selim zel; Merhaba. Türkiye sınırları içinde yaşıyorsanız doğu batı frekanslarının hepsinden yayın alabilmeniz gerekiyor. Sorun varsa çanak anten ayarından kaynaklıdır.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019