Batesmotelpro’dan JollyTur Reklamı “Cinnetten Bir Köşe”

Batesmotelpro'dan JollyTur Reklamı "Cinnetten Bir Köşe"

Batesmotelpro hayranlığımı ve yaptıkları her işin kalitesini bilmeyen kaldı mı acaba? Muhtemelen çoğunuz ezberledi. Batesmotelpro şimdi de içinde müzik yerine azıcık gerilim olan bir reklam filmi hazırlamış. Jollytur için hazırlanan reklamın arka planında çok sağlam bir kadro var ki Batesmotelpro’nun önceki işleri de böyle özenli ve kaliteliydi. Yeni reklam çalışmasında ana mesaj “tatilinizi ucuza getirmeyin, JollyTur’u seçin”. Ve bence çok başarılı.

Reklamın senaryosu kısaca şöyle; Yıllık izinlerinde rüya gibi bir tatil hayaliyle yanıp tutuşan Gamze, kocasını buna ikna eder. “Ben hallederim”ci eşi Sedat tüm organizasyonu tek başına üstlenir. Biricik tatillerinin yavaş yavaş “Cinnetten Bir Köşe”ye dönüşmesine engel olamayacaklardır.

Reklamda Gamze karakterini canlandıran kişi Deniz Sipahi. Kendisini “Dürüye’nin Güğümleri” isimli diziden ve albüm çalışmasından ötürü tanıyor olabilirsiniz. Batesmotelpro’nun Panda için hazırladıkları reklam çalışmasında da Ececan Gümeci yer almıştı. Bayan oyuncu seçimleri de gayet iyi.

Reklamı merak ettiğinizi hatta bazılarınızın yazıyı okumadan videoya geçtiğini biliyorum. İşte o reklam;

>> Lassa’dan Eğlenceli Çalışma “Don Duran – Titre Bakalım”
>> Batesmotelpro – Buz Gibi Biraderler