Bilgisayarınızda Sildiğiniz Her Dosya EaseUS ile Tekrar Sizlerle!

Bilgisayarınızda Sildiğiniz Her Dosya EaseUS ile Tekrar Sizlerle!

Ne zaman kullandığınızı, disk içerisinde olup olmadığına bile emin olmadığınız en eski dosyalarınızı, silmiş olabileceğiniz farklı fotoğraf ve videolarınızı kurtarmak için en güvenilir programı kullanabilirsiniz. EaseUS Data Recovery Wizard Free 12.6, bilinen en iyi etkilere sahip, en doğru sonuçları alabileceğiniz eşsiz bir kurtarma deneyimi sunacak programdır.

Her zaman farklı ihtiyaçlarınız için farklı diskler üzerinde etkili olacak en iyi veri kurtarma programı EaseUS, tamamen ücretsiz yapısıyla birlikte, boyutu veya uzantısı ne olursa olsun, sorunsuz bir şekilde ihtiyaçlarınıza cevap vererek, en iyi dosya kurtarma işlemini sağlayacaktır. Rahat bir şekilde kaybolan, silinen verilerini kurtarmak için tercih edebileceğiniz tamamen ücretsiz bir uygulama olan EaseUS sayesinde, ihtiyacınız olan tüm bilgilere ve kaybettiğiniz her türlü anıya anında erişebilirsiniz.

Profesyonellerin tercihi olan, hem ücretsiz hem de Premium üyelik seçenekleriyle kullanabileceğiniz EaseUS veri kurtarma programı sayesinde, aradığınız kaliteye ve kolay kullanıma sorunsuz olarak erişebilirsiniz.

Yazılımı Nasıl İndirebilirim?

EaseUS, kolay indirme ve kolay kuruluma sahip olan bir programdır. EaseUS Data Recovery Wizard adresine giriş yaparak, karşınıza çıkan sayfada Free Download bölümüne tıklayıp, indirme işlemi sağlayabilirsiniz. Daha sonraki aşamada ise; Setup dosyası bilgisayarınıza inecek, kurulum işlemine geçebileceksiniz.

Standart oyun ve program kurulumlarıyla aynı düzende devam eden, Türkçe dil desteğine de sahip olan programı rahatlıkla kurabilir, daha sonra istediğiniz verilerinizi en iyi şekilde, güvenli ve hızlıca kurtarabilirsiniz.

Veri Kurtarmak İçin Hangi Aşamaları Takip Etmeliyim?

Sabit veya harici hard disk, flash disk veya hafıza kartı gibi belleğe sahip olan ekipmanlarınızın, bilgisayarınıza takılı olması gerekiyor. Takılı olan ekipmanlarınızı, kurduğunu EaseUS veri kurtarma programı içerisinde, ana ekranda göreceksiniz. İhtiyacınız olan ve üzerinde çalışmak istediğiniz diski seçerek, sağ altta bulunan ‘’Tara’’ bölümüne tıklayarak, silinen dosyaları taramaya rahatlıkla başlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızda Sildiğiniz Her Dosya EaseUS ile Tekrar Sizlerle!

Tarama işlemine başladığınız zaman, sol alt tarafta bir sayaçla karşılaşacaksınız. Kalan süreyi sizlere veren bu bölümde, taradığınız diskin ne kadar eski olduğuna ve ne kadar sıklıkla kullandığınıza bağlı olarak sürenin arttığını veya kısa tutulduğunu görebilirsiniz. Bu süre sona erdiği zaman, geçmişten şimdiye kadar olan bütün silinen dosyalar karşınıza çıkacaktır.

Bilgisayarınızda Sildiğiniz Her Dosya EaseUS ile Tekrar Sizlerle!

Silinen dosyalarınıza ulaştığınız zaman, kurtarmak için ücretsiz sürümde en fazla 2 GB’a kadar kurtarma işlemi sağlayabilirsiniz. Premium sürümünde ise; sınırsız olarak bütün dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Eğer ücretsiz sürümü kullanacaksınız, en önemli dosyaları kurtarmaya özen gösterin.

Bilgisayarınızda Sildiğiniz Her Dosya EaseUS ile Tekrar Sizlerle!

Üst tarafta gördüğünüz gibi, silinen dosyalardan kurtarmak istediğinizi seçerek, sağ altta belirecek olan Kurtar bölümüne tıklayıp, sildiğiniz alanda tekrardan belirmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede, silinen bütün verilerinize rahatlıkla ulaşma şansı da sizlere sunulacaktır.