Türkçe Çarkıfelek Oyunu! Mobil ve Bilgisayar için İndir!

Türkçe Çarkıfelek Oyunu! Mobil ve Bilgisayar için İndir!

40 senelik geçmişi olan ve son neslin Onur Büyüktopçu’dan izlediği Çarkıfelek yarışmasını bilgisayarınızda oynamak ister miydiniz? Cevabınız evet ise aşağıdaki bağlantıdan indirip oynayabilirsiniz. Oyunun bilgisayar versiyonu kurulum istemez ve tamamen Türkçe’dir. Mobil versiyon ise kısa bir kurulumun ardından oynamaya hazır hale gelir. Hem bilgisayar, hem mobil için Çarkıfelek oyununu yazının devamında bulabilirsiniz.

>> Bilgisayar için Çarkıfelek İndir

(Bilgisayarınızda Google Play Games uygulaması mevcut ise bu bağlantıdan oyunun PC özel Android versiyonunu da indirebilirsiniz.)

Nasıl Oynanıyor?

Oyunu açtığınız gibi sağ taraftan oyuncu sayısı 4 diyor, onu 2 yapın ve pc başında 2 kişi oynayanlar için ideal olan bu ama pc başında 4 kişi oynayacaksanız öyle bırakın… Oynamak için Çevir yazan butona tıklayın yada enter tuşuna basın.. Çark dönecek, 50 puan geldi diyelim mouse ile sol alttaki harflerden birine basın, bilemezseniz diğer oyuncu çarkı çevirip harf seçmeli..

Eğer harfi bildiyseniz tekrar çark çevirip harf seçin.. Kelimeyi tahmin eden olursa Tahmini yaz butonuna basın ve harf seçilen alanın altındaki boş alana tahmininizi yazın, enter tuşuna basın… Tahmin başarılıysa ekrana kazanan yarışmacı mesajı gelecek.. Ayrıca yarışmacılar sekmesinden oyunculara isimler verebilirsiniz…

Çarkıfelek Mobil Versiyon!

Çarkıfelek oyununu mobil cihazınızda oynamak istiyorsanız bulup bulabileceğiniz en iyi versiyon işte burada. Lokman Tosun isimli geliştirici tarafından sunulan oyun sadece 14 mb (Apple İos sürümü 70 mb), oynaması ücretsiz ve tamamen Türkçe. Oyunun Android sürümünü, Apple ios sürümünü ve alternatif bir Android versiyonunu hemen aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.

>> Google Play’de Çarkıfelek

>> Apple Store’da Çarkıfelek

>> Alternatif Çarkıfelek Oyunu

İyi oyunlar, iyi eğlenceler..