LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

"Çocuklar Gülsün Diye" Kampanyası - karma

Sevilen sanatçı Gülben Ergen’in önderliğinde başlatılan “Çocuklar Gülsün Diye” sosyal yardım projesi çok etkili ve yoğun bir şekilde devam ediyor. Hani bugünde (yazıyı yazdığım tarih 9 Eylül 2010) bayram, eğer bu projeye 10 TL yardım yaparak çocukların gülmesini istiyorsanız detaylar aşağıda..

“Çocuklar Gülsün Diye” Kampanyasının ana hedefi Türkiye’de okul öncesi eğitimi yaygınlaştırmak.. Bilindiği üzere Okul öncesi eğitim yani ana okulları çocuklarımızın okul-eğitim hayatına girişlerinde çok önemli bir geçiş evresi… Bizler ana okulundan mahrum olarak eğitim gördük ve bu durum bizlerin eğitimlerinde bazı eksiklere ve fiziksel gelişimin daha alt seviyelerde olmasına neden oldu. Yeni nesile baktığımızda pek çok ana okulu öğrencisinin daha o yaşlarda üstün bir zekaya sahip olduğu ve eğitime daha açık hale geldiğini görebiliriz…

Sözü çok uzatmayalım kampanyaya yardımlarınız nasıl ulaştırılıyor ona geçelim..

Turkcell : 1234
Vodafone : 2345
Türk Telekom : 2345

“Çocuklar Gülsün Diye” kampanyasına destek olmak için; Turkcell hattınızdan 1234’e, Vodafone ve Türk Telekom hattınızdan ise 2345’e ”:)” veya ”ÇGD” yazıp bir SMS atabilir, siz de bir çocuğun gülmesine 10 TL katkıda bulunabilirsiniz.

Güncel banka hesap bilgileri için;

www.cocuklargulsundiye.org/tr/destek-ol 
www.cocuklargulsundiye.org


Ayrıca kampanyanın tanıtım müziklerinde Nil Karaibrahimgil’in desteği bulunmaktadır..

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 9 Eylül 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019