LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Concord E91; Eski Tuşlu Cep Telefonu - cep-telefonu-teknoloji-haber

Concord E91’i zamanında kuzenim satın almış. Hepsiburada.com sitesinde satıştaymış ve normalde telefonu görmeden ilk diyeceğiniz şey  “Nokia varken Concord da neymiş?” olacaktır. Aslında birazda haklısınız. Telefona konu açtım ancak pek memnun kaldığımı söyleyemem. Bu fiyata 50 TL ekleyerek kaliteli bir Nokia 2700 Classic alabilirsiniz..

Cep telefonunun genel özellikleri;

Çift sim kart, 2 mp kamera, tv özelliği, fm radyo, sesli video kayıt, çift kamera, media oynatıcı, 500 hafızalı telefon rehberi, bluetooth, e-kitap okuyucu, gprs, mms, wap, kulaklık, micro sd desteği, titreşim, dayanıklı metal kasa. Ağırlık: 80 gram.

GÜNCELLEME:

Telefonun artık satışı yapılmıyor. Benzer tarzda eski model tuşlu telefon arıyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz;

http://www.hepsiburada.com/diger-telefonlar-c-60005204

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 28 Eylül 2009 tarihinde yayımlanmıştır.


    lütfi 04 Eylül 2012, 09:09

    Şubat ayında almış olduğum cep telefonu concord 7900 bir ay sonra ekran işığı zayıflamaya başladı ve şu anda dışardan aramalar ile görüşebiliyorum ancak ekran hiçbir görüntü olmadığından arama yapamiyorum.Telefonum iki yıl garantili.Ttelefonu hangi servise göndermem gerekiyor ve bir öğretmen olarak çok ihtiyacım var.Saygılar

    admin 04 Eylül 2012, 19:33

    @lütfi; Yetkili distribütör Aktürk Elektronik Gaziantep. Telefon:0 342 324 39 39 Firmayı arayarak yardım talep edebilir şikayetinizi iletebilirsiniz.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019