LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Doğan TV'nin Web Eğlence Kanalı NETD.com - basin-medya

İnternet yayıncılığında, kanald.com.tr, cnnturk.com gibi başarılı siteleri ve uygulamaları bünyesinde bulunduran Doğan TV Holding’ten bir yenilik daha. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde kendi eğlence dünyanızı yaratabileceğiniz web eğlence kanalı NetD yayında… “NetD” ile dizi, film, program, belgesel, canlı yayın ve sadece “NetD” ye özel içeriklere istediğiniz zaman ve bulunduğunuz her yerden, tek adımda televizyon izleme kolaylığında ulaşabileceksiniz. Kaçırdığınız Popüler ve Unutulmaz Diziler, Filmler HD Kalitesi ile karşınızda olacak..

Kullanıcı Kolaylığı Ön Planda

“NetD” kullanıcılarına, içeriğe kolay erişimin yanında, favori ve takip listesi oluşturma olanağı sağlanacak ve “NetD” ye, internet bağlantısı olan herkes, istediği cihazdan kullandığı tarayıcıyla rahatlıkla ulaşabilicek. Sürekli yenilenen sürpriz içerik ve servislerle kullanıcı deneyimini daha da yükseltmeyi amaçlayan “NetD”, mobil, tablet ve Smart TV uygulamalarını ve “indir sonra izle” gibi daha birçok yeniliği de kullanıcılarının hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

Doğuş grubu hizmeti Tvyo.com’a rakip olarak çıkan NetD.com web kanallarının ve içeriğin daha da çeşitlenmesine sebep olacağı için tvyo’dan sonra gelen NetD.com’a hoşgeldin diyoruz. İnşallah ilerleyen dönemde içerikler ücretli hale gelmez de internet kullanıcıları rahat, özgür bir şekilde istediği yayına, içeriğe kolayca ulaşabilir.

Yeni yayına başlayan NetD.com’a aşağıdaki bağlantıdan direk geçiş yapabilirsiniz.

www.NetD.com

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 13 Ocak 2013 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019