LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Geniş Aile'nin Bilal'i, Şarkı Yazarı ve Oyuncu "Fırat Tanış" - sinema

Başlıkta gördükleriniz doğru Geniş Aile dizisinin oyuncusu Koyu Bilal’i aslında şarkı yazarı ayrıca asıl mesleğide oyunculuk, ilk kamera deneyimini 2001 yılında yaptı ve kendisi İ.Ü. Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunu..

Koyu Bilal Fırat Tanış’ın ünlülere verdiği şarkıları birazdan aşağıda paylaşıcam hatta kendi sesinden bir parçayıda dinleyebileceksiniz ama önce gelin kendisini biraz tanıyalım..

Adı Soyadı: Fırat Tanış
Doğum tarihi: 05/05/1975
Doğum yeri: İstanbul
Eğitimi:  İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro

2001 Yılında Yeditepe İstanbul dizisiyle tv karşısına geçti ve daha sonra 3 film ve pek çok dizide rol aldı..Kendisi Şarkıcı Gülayla bir evlilik yapmış daha sonra ayrılmışlar..

Fırat Tanışın şarkıcı yönüne gelirsek kendisi Emre Altuğ ve Levent Yüksele Hit şarkı sözleri verdi Emre Altuğ’a verdiği şarkının adı “Yani” Levent Yüksel’e verdiği şarkı ise “Bir Sel Gibi” bu şarkıları müzik video sitelerinde aratıp dinleyebilirsiniz ben size aşağıda Fırat Tanışın kendi sesinden “Yani” şarkısını paylaşmak istiyorum, oyuncu KanalTürk televizyonunda katıldığı programda şarkıyı seslendirmişti..

www.youtube.com/embed/EctjN-LrTjw

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 30 Aralık 2009 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019