Gülben Ergen 15 Yaşında İken; “Erkan Yolaç ile Evet Hayır”

Gülben Ergen 15 Yaşında İken; "Erkan Yolaç ile Evet Hayır"

Bugün Show tvde Ali Şan ve Çağla Şıkel’in sunduğu herşey dahil programının konuğu yılların usta sunucusu Erkan Yolaç’tı Show tv’nin yönetiminin en takdir ettiğim yayınlarından Ustaya saygı yayınlarından birisiydi Erkan Yolaç’a özel bir program oldu ve program sırasında Erkan Yolaç’ın “Evet Hayır” programına 15 yaşındayken katıldığı görüntüleri de yayınlandı..

Görüntüleri gördüğümde şok oldum bir insan bu kadarmı aynı kalabilir? Gülben Ergen 15 yaşında neyse yine aynı…yine aynı şirinlikte güzellikte.. 15 yaşındayken yaptığı hareketlere baktığınızda şimdiki Gülben Ergen’in yine 15 yaşındaki Gülben olduğuna sizde onay vereceksiniz..

O dönem ortaokul öğrencisi olan sanatçı, tüm dikkatine rağmen kısa sürede ‘evet’ diyerek yarışmayı kaybetmiş. Görüntülerin yayınlanmasından sonra canlı yayına bağlanan Ergen ”  TRT’ye çıkacağımız için çok heyacanlıydım. Geceden saçlarımı dalgalı yapabilmek için çok uğraştım. Şimdi o halime bakınca çok şaşırıyorum. Özellikle o kurdeleyi kim takmış bilmiyorum.  Erkan Yolaç bana çok uğurlu geldi. Ondan sonra şansım hep açık oldu'” dedi.

Video görüntüleri tarafımdan bozuk bir pcde kayıt edildi görüntüdeki bozukluğu mazur görün lütfen daha iyi görüntü elime geçtiğinde yazıya eklicem…Hem Erkan abi hemde Gülben Hanım için çok güzel bir gün olmuş olmalı yıllar geçiyor ve o 15 yaşındaki kız şimdi bir sanatçı albümleri var dizileri var ve Erkan Yolaç’ta hala eskisi kadar seviliyor sayılıyor… Gülben Ergen’ede bu güzelliği için maşallah demek gerekiyor :D

Lütfen konuyu başka sitelere yayacaksanız Lordiz.com dan alıntı olduğunu belirtin videoya reklam olmasın diye logo bile eklemedim sizlerde bu iyiliği yaparsınız artık…İyi Seyirler..