İnternetten Ayakkabı Satın Alabileceğiniz Güvenilir Siteler

İnternetten Ayakkabı Satın Alabileceğiniz Güvenilir Siteler

Daha önce bu yazımda bizzat alışveriş yaptığım ve (bence) güvenilir olan online alışveriş sitelerini sizlerle paylaşmıştım. O yazımın ardından ev dekorasyon ve çiçek satışı ile alakalı siteleri listelemiştim. Yazılardan güzel geri dönüşler geldiği için devam ediyoruz. Şimdi sırada ayakkabı satış siteleri var.

Hepsiburada, Hızlıal, Trendyol gibi siteler ile zaten internet üzerinden ayakkabı satın alabiliyoruz ancak kategorilerindeki ürün azlığı sebebi ile bazen yetersiz kalabiliyorlar. Peki bu siteler bize yeterli gelmediğinde fiyat araştırması için, cazip fırsatlar için nerelere bakmamız gerekiyor? Alternatifler neler? Aşağıdaki listemin sizlere bolca seçenek sunacağını umuyor, sıralamaya başlıyorum.

(Ben güvenilir siteleri paylaşıyorum, fiyat mevzusu, kampanyalar sizde.. İstediğinizden, işinize gelen hangisiyse oradan alışverişinizi yapın.)

Güvenilir Alternatif Seçeneklerimiz Neler?

Adidas – Resmi Mağaza

https://shop.adidas.com.tr/

Adidas Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 502 61 41

Nike – Resmi Mağaza

https://store.nike.com/tr/tr_tr/

Nike Müşteri Hizmetleri Numarası: +90 2123461919

Reebok – Resmi Mağaza

https://www.reebok.com.tr/

Reebok Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 502 61 42

Deichmann – Resmi Mağaza

https://www.deichmann.com/TR/tr/shop/

Deichmann Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 200 04 50

Koray Spor – Spor Ayakkabı ve Spor Giyim

1983 yılında Bursa’da kurulan bir spor giyim mağazası Koray Spor. Şuanda 25 şubesi ve internet üzerinden satışları mevcut. Ayrıca Türkiye’nin ilk online spor alışveriş sitesidir korayspor.com. İşlerini gayet ciddi yaparlar, fiyatlar uygundur hatta Gittigidiyor.com’daki mağazalarından da daha uygun fiyatlar özel indirimler yakalayabilirsiniz.

https://www.korayspor.com

Koray Spor Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 28 41

Yalı Spor – Spor Ayakkabıları ve Spor Malzemeleri

1989 yılında İzmir’de kurulan bir spor giyim mağazası. Şuan 90’a yakın mağazası ve internet siteleri üzerinden satışlar devam ediyor.

https://www.yalispor.com.tr/
https://www.sneakscloud.com/

Yalı Spor Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 77 59

Barcin.com – Online Spor Mağazası

1958 yılında İzmir’de kurulan Barçın Spor’un 2001 yılında (Korayspor’dan 1 ay sonra) hizmete açılan online alışveriş sitesi.

http://www.barcin.com/

Barçın Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 455 30 00

Ayakkabı Dünyası – Online Shop

Akbacakoğlu grubuna ait ve geçmişi 1923 yılına kadar uzanan köklü bir şirket Ayakkabı Dünyası. Şuanda 60’a yakın mağazası ile hizmet veriyor.

https://www.ayakkabidunyasi.com.tr

Ayakkabı Dünyası Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 622 70 02

Lescon – Resmi Mağaza

Kaliteli ürünler üreten, bu ürünleri makul fiyatlara sunan yerli bir firma. Daha önce mont, eşofman, spor ayakkabı almışlığım var. Korkmadan alışveriş yapabilirsiniz.

https://www.lescon.com.tr/

Lescon Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 450 10 50

SPX – Sport Point Extreme

1989 yılında eski milli voleybolcu ve muharip gazi kurmay bahriye subayı Güven Olgar ve eşi Kadriye Olgar tarafından kurulan Extreme spor mağazası SPX’in resmi online satış mağazası. Gerçekten işlerini kaliteli yapıyorlar. Fiyatlar biraz yüksek ama markalar kaliteli.

https://www.spx.com.tr

SPX Müşteri Hizmetleri Numarası : 0850 532 07 79

Sportive – Bol Çeşit

Sportive, 1980 yılının sonuna doğru kurulan Toksöz Spor Malzemeleri Ticaret A.Ş.’nin bir markası. İlk mağaza 2005 yılında İstanbul Merter’de açılmış. İddaaları bol çeşit. Aslında “çok marka, çok mağaza” ancak buda dediğim şeye çıkıyor.

https://www.sportive.com.tr

Sportive Müşteri Hizmetleri Numarası:  0850 222 09 49

FLO

Geçmişi 1960 yılına kadar uzanan bir marka FLO. Yurt içi ve yurt dışında 450 civarı mağazaları var. Ayrıca Kinetix, Lumberjack, Polaris, Dockers by Gerli, Butigo, SportInStreet markaları da onlara ait. Flo.com.tr’den birkaç kez alışveriş etmişliğim var, Kinetix markası da fiyatına göre iyi sayılır. Ancak son alışverişimde çıkan sorun sebebi ve FLO’nun müşteri hizmetlerinin ilgisizliği nedeni ile artık buradan ve sportinstreet.com.tr’den alışveriş yapmama kararı aldım. Bu sorun sebebiyle de listede kendilerini son sıraya attım. Ben sorun yaşadım diye sizde sorun yaşayacak değilsiniz fakat dikkatli olmak da yarar var.

(Yaşadığım sorun; Her zaman kullandığım banka kartım sistemde kabul edilmedi, müşteri hizmetlerine yazdım ertesi gün “tarayıcınızdan kaynaklanmıştır önbellek temizleyin” gibi bir cevap geldi. Bu cevaptan sonra siteyi kontrol ettiğimde sepetime tanımlanan 25 tl indirim çekinin de silinmiş olduğunu gördüm. Tabi ki alışveriş yapamadım.)

https://www.flo.com.tr/
https://www.instreet.com.tr/

FLO Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 33 56

Ayakkabionline.com: Böyle bir site var fakat yazıp yazmamakta kararsız kaldım. İsterseniz göz atabilirsiniz.
shop.mocassini.com.tr: İtalyan modası ilginizi çekiyorsa, ayakkabıda paraya kıyıyorsanız bu siteye bakabilirsiniz.
shop.ceyo.com.tr / e.gezer.com: Ayakkabı yerine terlik ihtiyacınız varsa bu sitelere de bakabilirsiniz.

Eğer sizlerinde alışveriş yaptığı ama benim paylaşmadığım, güvenilir siteler varsa, lütfen yorum yazarak bizimle paylaşın..

>> Güvenilir Online Alışveriş Siteleri
>> Online Çiçek Sipariş Edilebilen İnternet Siteleri
>> Güvenilir Online Ev Dekorasyon Alışveriş Siteleri