LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

İzmir'in Tarihi Yerleri "İzmir Tarih" Uygulaması ile Elinizin Altında - cep-telefonu-teknoloji-haber

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından tarihi kent merkezinde yürütülen İzmir Tarih Projesi kapsamında hayata geçirilen İzmir Tarih mobil uygulaması, yoğun bir çalışma sürecinin ardından hem App Store hem de Google Play‘de yayınlandı. İzmir Tarih Mobil Uygulaması, İzmir Tarihi Kent Merkezi’nde yer alan tarihi ve kültürel değere sahip noktaların fotoğraflarıyla birlikte hikayesini okuma fırsatını sunuyor.

İzmir'in Tarihi Yerleri "İzmir Tarih" Uygulaması ile Elinizin Altında - cep-telefonu-teknoloji-haber

Uygulama ile hem İzmir’de gezilebilecek tarihi yerleri, bu yerlerin tarihini öğreniyor, hemde o yerlere gitmek isterseniz uygulama üstünden yol tarifi alabiliyorsunuz. Uygulamada şimdilik 200’den fazla tarihi yer var. Tabi hepsini gezmek zorunda değilsiniz. Amaç İzmir’i, İzmir’in tarihini daha iyi öğrenmek. Uygulamayı hem Android cihazlara hemde Apple cihazlara yükleyebiliyorsunuz. Bağlantıları aşağıda bulabilirsiniz.

>> Google Play’de İzmir Tarih

>> Apple Store’da İzmir Tarih

Uygulama ilk açtığınızda üye olmanızı isteyecektir fakat isterseniz uygulamayı üye olmadan da misafir olarak kullanabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 18 Şubat 2019 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019