LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Kaspersky "The requested URL http://www. is forbidden" Hatası - windows-destek

Kaspersky kullanıcıları arada birde olsa bu hata ile karşılaşabiliyor. Genelde girdiğiniz sitede çocuklara uygun olmayan içerik bulunduğunda kaspersky siteyi erişime kapatıyor ve ilgili internet sitesini açmaya kalktığınızda beyaz boş sayfada The requested URL http://www.siteadresi.com is forbidden uyarısını görüyorsunuz..

DİKKAT! Bu yazı, 2009 yılında Windows XP yüklü sistemlerde o zamanki Kaspersky sürümü için hazırlanmıştır. Güncel sürümlerde farklılıklar olabilir.

Eğer uyarı veren sitenin zararsız olduğundan eminseniz ve siteye erişmek istiyorsanız şunu yapacaksınız..

Bilgisayarınızda saatin olduğu yerde (sağ altta) Kaspersky simgesini bulup, üzerinde sağ tuş yapıp, (Kaspersky Türkçe ise) “Korumayı duraklat” komutu vereceksiniz. İngilizce Kaspersky kullanıyorsanız “Security stop” veya “pause” yazısı olacaktır ona tıklayacak ve geçici olarak taramayı devre dışı bırakacaksınız… Eğer siteyi sürekli görmek istiyorsanız Kaspersky uygulama menüsünü açıp “Koruma” (Security) başlığı altında “Ebeveyn Kontrolü” ayarını açıp, korumayı durduracaksınız. Böylece siteye rahatlıkla erişebileceksiniz..

Kaspersky "The requested URL http://www. is forbidden" Hatası - windows-destek

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 22 Mart 2009 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019