LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Samsung Galaxy Note 3 Reklam Müziği "Sweet Dreams" - muzik-kutusu

Samsung Galaxy Note 3 tv reklamının, 0:30 saniyesinde duymaya başladığımız ve ben dahil birçok kişinin interneti didik didik edip bulamadığı parçanın adı ne? Kim söylüyor? Hemen aydınlanalım..

Parçanın orijinalini Eurythmics grubu solisti (şimdilerde 58 yaşlarında olan) Annie Lennox söylüyor. Fakat Samsung, reklam filminde başka bir versiyon kullanmış. Bu versiyonu 2011 yapımı Sucker Punch filmi başrol oyuncusu Emily Browning seslendiriliyor.

Sucker Punch filminin soundtrack parçalarından biri olan Sweet Dreams, filmden heyecan verici sahnelerin yer aldığı slow versiyon ile Youtube’da rahatlıkla bulunabiliyor. Ancak reklam filminde duyduğumuz versiyon Samsung reklamı için özel olarak Jake Troth tarafından hazırlandığından onu ne kadar arasak da bulamıyoruz. Çünkü Samsung henüz onay vermediğinden, parça internette yayınlanmıyor. (Sonunda yayınlandı)

Jake Troth bu konuyla ilgili Youtube’da yayınladığı mesajında, parçanın Samsung’un onay vermesi halinde resmi Sound Cloud sayfasında yayınlanacağını söylemişti ve nihayet parça hem Youtube’da hemde Soundcloud’da yayınlandı.

Güncelleme: Hem Jake Troth, hemde Samsung, reklam videosunu ve parçaya ait remixleri yükledikleri gibi sildiler. Yazı gerekli şekilde güncellendi.

Sweet Dreams, Emily Browning Soundtrack versiyon:

Sweet Dreams, Eurythmics (Annie Lennox) Orijinal versiyon:

Aslında bir de Marilyn Manson versiyonu var ama onu paylaşmıyorum :))

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 31 Ekim 2013 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019