Açık Dünya Sims Oyunu “Life by You”, 4 Haziran’da Geliyor!

Popüler yaşam simülasyon oyunları serisi Sims’in geliştirme ekibinin başında görev alan Rod Humble, daha geniş kapsamlı ve modlanabilir bir açık dünya sims oyunu ile geliyor! 4 Haziran 2024 tarihinde erken erişim olarak Steam ve Epic Games üstünden ön siparişe açılacak olan oyunun erken erişim satış fiyatı 40 Dolar olacak.

Açık bir dünyada oyna: Hiçbir yükleme ekranıyla karşılaşmadan hayatın tadını çıkar. Gerçek dilinde konuşmalar yap. Kırsal bölgelerde arabanı veya motosikletini sür. Yeni deneyimlerin kapısını aralamak için görevleri keşfet ve tamamla.
Konuşmalarla hikayeler anlat: Gerçek dilde yapılan tüm konuşmalar, insanının benzersiz durumuna göre oluşturulur. Oyun içinde kendi konuşmalarını bile inşa edebilirsin.
Yaratıcılığını genişlet: Modlar ile kendi oyun içi içeriklerini tasarla. Çok çeşitli ve derinlikli Oluşturucu Araçlarını kullan. Oynanışı istediğin zaman değiştir. Yaşam senin. İster tasarla, ister boz.
Kontrolü eline al: İnsanlarını yerlerine sürükle ve bırak, istersen üçüncü şahıs modunda onları doğrudan kontrol et. İster birinin hayatını yaşa ister çok sayıda insanın hikayelerini anlat. Kariyer basamaklarını tırman. Aşık ol. Aileni kur.
Kendi dünyanı tasarla: İnsanlarının hayallerindeki evleri veya işleri sıfırdan inşa et. Hepsini tepeden tırnağa dayayıp döşe. Kocaman kasabaları ister sürükle, ister yık, ister yeniden düzenle.
Tamamen özelleştirilmiş insanlar oluştur: İnsan Oluşturucu ile, derin kişilikleri ve karakter özellikleri de içeren ailelerini tasarla. İnsanlarını istediğin zaman tasarla veya düzenle.

Oyun direktörü Rod Humble’a göre Life by You “şimdiye kadar yapılmış en büyük yaşam simülasyonu”. Oyuncuların kendi yarattıkları bir dünyada diledikleri kişi olabilecekleri modern bir hayal dünyası olarak tasarlandı.

Erken Erişim sürümü ile 4 Haziran’da Epic Games Store’a gelecek olan Life by You, Humble’ın uzun yıllar üzerinde çalıştığı ünlü bir seriye benzetilebilir: The Sims. Humble, 2000’lerin başında The Sims’in ve aynı dönemde dünyanın en büyük oyunlarından biri olan The Sims 2’nin başındaki kişiydi. Bir başka küresel hit olan The Sims 3 2009’da ilk kez piyasaya çıktığında hâlâ görevinin başındaydı.

Life by You kişilik, toplum ve diğer insanlarla etkileşime dayalı bir oyun. Âdeta günlerini dilediğin şeyler veya kişilerle çevrili olarak geçirip sayısız eğlenceli aktiviteye katılabildiğin alternatif gerçeklik üzerine kurulu bir oyun parkı. Aynı zamanda kesinlikle tek oyunculu bir oyun. Yayın açarak izlenmek istemediğin sürece başka kimse oynarken neler yaptığını izleyemez ya da yargılayamaz.

Life by You, 4 Haziran’da Erken Erişim ile Epic Games Store’da yayınlanacak.

https://store.steampowered.com/app/2358660/Life_by_You/
https://store.epicgames.com/tr/p/life-by-you
Haydi Paylaş!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir