LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Turkcell VINN Wifi Nedir? VINN Wifi Kampanyası - kota-sorgula

Turkcell VINN Wifi, sabit hat ücreti ödemeden sadece internet ücreti ödeyerek ve kota aşımı korkusu olmadan wifi internet keyfini yaşamanızı sağlayan bir donanımdır. 12 aylık kontrat veya 24 aylık kontrat ile sahip olabileceğiniz VINN Wifi’da tüm paketler kotasında durduğundan kota aşım sorunu yaşamaz, limite geldiğinizde internet hızınız düşer fakat ek ücret ödemezsiniz. 

Güncelleme: Yazı güncelliğini yitirdiği için güncel vınn kampanyaları için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret etmeniz gerekiyor.

https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/bireysel-kontratli-4-5g-multimodem-kampanyasi

Mevcut paketlerin fiyatları 250 mb’dan 15 gb’a kadar 12 ay veya 24 aylık taahhüte bağlı olarak 12 TL ile 75 TL arasında değişmektedir. Mesela sınırsız 15gb paketini 12 ay taahhütle aldığınızda 12 ay 75 TL, 24 ay taahhütle aldığınızda 24 ay 70 TL ödersiniz. 15 GB limitine geldikten sonrada internet hızınız 128 kbps’e düşecektir.

Kampanyaya VINN WiFi E5221 ile VINN WiFi MF65M modemler dahildir ve kampanya son katılım tarihi 31 Aralık 2016’dır. Bu tarihten sonra kampanya sonlandırılabilir veya stoklar sebebi ile VINN Wifi alma imkanı kalmamış olabilir.

Ayrıca kampanya koşullarına bakmanız çok önemli. Bazı küçük detaylar VINN Wifi alım kararınızı değiştirebilir.

– Mevcutta Turkcell faturalı ses hattınız varsa kampanyaya katılım için Turkcell faturalı ses hattınızla Turkcell Tek Fatura özeliğini aktiflemeniz gerekmektedir. Böylece kampanyadan yaralandığınız data hattınızın kullanım tutarı ve ses hattınızın kullanım tutarı tek bir faturada ücretlendirilecektir. Kampanya katılımından sonra dilerseniz TEK FATURA İPTAL yazıp 2222’ye göndererek bu özelliği iptal edebilirsiniz.

– Yeni bir hat açılışı yapıldığında 46 TL’lik yeni tesis hat ücreti (aylık 3,83 TL) ve 18,95 TL’lik TGM Ruhsat vergisi (aylık 1,58 TL) 12 eşit taksit halinde, 1,58 TL’lik TGM kullanım vergisi ise her ay olmak üzere faturaya toplam 6,99 TL ilave edilmektedir.

– Tüm paketler Limitinde Duran özelliğine sahiptir. Aylık kotanın doldurulması durumunda erişim hızı bir sonraki paket yükleme dönemine veya JOKER Paket alımına kadar 5 kbps’ye düşürülecektir. Sınırsız (15 GB) teklifte adil kullanım politikası gereği dönem içi kullanm 15 GB’a ulaştıktan sonra erişim hızı 128 kbps’e, ilave 3,75 GB’lık kullanımdan sonra da 96 kbps’e düşürülecektir. Faturaya ek bir ücret yansımayacaktır.

– Sözleşmeden doğan damga vergisi (seçilmiş olan pakete göre), tek seferliğine ilk faturanıza yansıyacaktır.

– Cihazınızı bilgisayarınıza yüklemenizle beraber, Turkcell 3G kapsama alanı dahilinde internete bağlanabilirsiniz üstelik internetinizi aynı anda 10 kişiye kadar paylaştırabilirsiniz.

– VINN WiFi arayüzüne http://vinn.wifi adresinden ulaşabilir, internet hattınıza gelen bilgilendirme SMS’lerini buradan takip edebilirsiniz.

Ayrıca Bursa, Konya, Antalya, Eskişehir, Kayseri ve Denizli illerine özel 12 ya da 24 ay kontratlı 6 GB VINN WiFi teklifine özel ilk 6 ay boyunca her ay ek 2 GB internet hediye.

Daha fazla kampanya koşulu ve bilgilendirme için lütfen aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/bilgisayardan-internet/turkcell-vinn-wifi-kampanyasi

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 2 Mart 2016 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019