Yazıya Yorum Gönder!

Youtube için Videoları Otomatik Tekrarlama Özelliği

Youtube’u müzik çalar olarak kullananlar el kaldırsın! Size güzel bir haberim var.. Videoları, şarkıları artık farklı sitelerden değil doğrudan Youtube üzerinden tekrar tekrar dinleyebileceksiniz. Tabi bunun için Chrome tarayıcı kullanıyor olmanız ve aşağıda tanıtacağım eklentiyi tarayıcınıza kurmanız gerekiyor.

Resmi olarak Youtube tarafından verilmeyen bu özellik, bir eklenti sayesinde geliyor ve harika çalışıyor. İsterseniz tekrar sayısını isterseniz hangi saniye, dakikaların tekrar edileceğini siz belirliyorsunuz. (Tabi eklenti sadece Youtube.com’da çalışıyor, embed videolarda işe yaramıyor. Sadece tekrarla butonuna tıklar, tekrar seçeneklerine tik koymazsanız siz durdurana kadar tekrar yapar.)

Youtube için Videoları Otomatik Tekrarlama Özelliği

Eklentiyi hemen aşağıdan Chrome tarayıcınıza kuruyorsunuz ve artık kullanabilirsiniz.

>> Youtube Tekrarlayıcı için tıkla

Chrome kullanmayan ve Firefox kullananlarda bu eklentiyi Firefox tarayıcılarında kullanabilirler. Tabi yukarıdaki kadar iyi midir bilemiyorum.

>> Ücretsiz, Pratik Youtube Müzik Çalar Uygulamaları

Bu yazıyı beğendiyseniz ve bana destek olmak isterseniz; henüz yeni açmış olduğum Youtube kanalıma abone olabilir yada yazımı Facebook ve Twitter'da paylaşabilirsiniz.

facebook share
twittershare


Teşekkür ederim!


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Lordiz.com © 2008~2018