Açık Dünya Yarış Oyunu “Test Drive Unlimited: SC” Ön Siparişe Açıldı!

Açık Dünya Yarış Oyunu "Test Drive Unlimited: SC" Ön Siparişe Açıldı!

İlki 2006 senesinde, ikincisi 2011 senesinde satışa sunulan ve o dönem için hem grafikleri hem oynanışı ile büyük ilgi gören yarış oyunu serisi Test Drive Unlimited, 12 sene sonra yepyeni bir açık dünya oyunu olarak geri dönüyor. Yeni oyunun yapımcısı, WRC yarış oyunları serisinin geliştiricisi KT Racing.. Oyun şuan 25 $ gibi bir fiyat etiketi ile ön siparişe açılmış durumda ve oyunun resmi olarak erişime açılacağı tarih 12 Eylül 2024!

Yeni Oyun Nasıl Olacak?

TDU Solar Crown’un hikayesi, Hong Kong’da bir adada geçiyor. Toplam 600 kilometrelik (375 mil) yollarıyla birebir ölçekte yeniden yaratılan bu Hong Kong adasında, en iyi sürücüler, lisanslı pahalı araçları ile büyük ödül için yarışıyorlar. Yeni oyunda Test Drive Unlimited serisinin temelleri korunurken, çok oyunculu yarış türüne de modern bir bakış açısı getiriliyor. (Burada anlatılan şey, muhtemelen Forza Horizon serisindeki gibi bir çevrimiçi dünya..)

Oyuna ait tanıtım videoları zaten, “ben bir Forza Horizon kopyasıyım” diyor fakat videolardan araçların sürüş hissiyatını anlayamıyoruz. Oyun arcade mi olacak yoksa simülasyon mu? Bilmiyoruz.

Oyun Forza Horizon gibi olsa ne olur? Benim için sorun değil, severek oynarım! Yeter ki harita büyük, görevler çok ve sürüş hissiyatı gerçekçi olsun.

Oyunda sürebileceğimiz birkaç lisanslı aracı da görebileceğimiz tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve oyunun Steam sayfası üstünden oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz.

>> TDU Solar Crown Steam Sayfası
>> TDU Solar Crown Web Sayfası