Android Telefonlar için Reklamsız Müzik Uygulaması “Frolomuse”

Android Telefonlar için Reklamsız Müzik Uygulaması "Frolomuse"

Bazı Android telefonlarda standart olarak müzik uygulaması oluyor veya en kötü ihtimalle Youtube Music uygulaması oluyor onu kullanıyoruz. Fakat sürekli çevrimdışı müzik dinleyenler için Youtube Music uygulaması bazen yeterli gelmiyor, o zamanda alternatif bir müzik uygulaması arayışına giriyoruz. Tıpkı benim yaptığım gibi!

Google Play’e giriyoruz, müzik uygulamalarına tek tek bakıyoruz, neredeyse çoğu reklam çöplüğü!

Bazısı reklamları para karşılığı kaldırıyor, fakat çok fazla para istiyorlar. Bazısı ise asla reklamlarına dokundurmuyor. Hadi reklamlardan kurtuldunuz, bu seferde arayüz çirkin oluyor veya başka bir şeye takılıyorsunuz.

Peki bende son durum ne? 

Youtube Music yeterli gelmediği için artık Frolomuse kullanıyorum!

Neden Frolomuse? Çünkü bu uygulama hem basit, hem güzel, hem de reklamsız.

Frolomuse’u bulana kadar en az 15 – 20 uygulama denedim, hatta bir kısmına reklamları kaldırmak için para bile ödedim! Ama yine de hiçbirini sevemedim.

Android Telefonlar için Reklamsız Müzik Uygulaması "Frolomuse"

Android Telefonlar için Reklamsız Müzik Uygulaması "Frolomuse"

Frolomuse, 2018 senesinde yayınlanmış bir müzik oynatıcı. Uygulamanın son güncelleme tarihi, yazıyı yazdığım gün itibari ile 10 Haziran 2023. Uygulama ile basit bir şekilde kitaplığınızı tarıyor, telefonunuzdaki belirli dakikadan kısa parçaları arşiv dışı tutabiliyor, kitaplığınızdaki parçaların isimlerini düzenleyebiliyor ve şarkı sözlerini görebiliyorsunuz.

Uygulamanın 8 adet teması var. Hepsi ücretsiz.

İleride bir gün uygulamayı reklam çöplüğüne çevirmezlerse, benim favori uygulamam artık bu. Eğer sizde kendine ait müzik uygulaması olmayan bir Honor telefon kullanıyorsanız veya telefonunuzdaki müzik uygulamasını beğenmiyorsanız, Frolomuse’u deneyebilirsiniz.

Eğer sizin kullandığınız daha iyi ve reklamsız bir alternatif uygulama varsa, yorum olarak yazabilirsiniz.