Angry Birds Yıldız Savaşları Oyunu “Angry Birds: Star Wars”

Angry Birds Yıldız Savaşları Oyunu "Angry Birds: Star Wars"

Rovio tarafından geliştirilen ve bir fenomen haline gelen Angry Birds (Sinirli Kuşlar) oyunu şimdi farklı bir macera ile karşımızda. 8 Kasım 2012’de yayınlanan oyunun yeni teması Star Wars. Bu macerada sinirli kuşlarımız Star Wars filmi karakterlerine bürünüyor ve uzay boşluğunda kötü domuzlara karşı mücadele veriyorlar.

Oyun daha önceki serilerinde olduğu gibi Apple iOS, Android, Windows Phone, Mac ve Windows PC platformları için ücretli, ücretsiz yayınlandı. Buna ek olarak Kindlefire için ve Windows 8 içinde indirme bağlantılarının olduğunu görüyoruz. Oyunu yasal yollarla satın almak, Windows yüklü masaüstü bilgisayarında demo sürümünü oynamak yada Android cihazında ücretsiz sürümünü oynamak isteyenler aşağıda verdiğimiz bağlantıları takip edebilirler. Hepinize şimdiden bol eğlenceler.

>> Apk Mirror’da AB: Star Wars
>> Apkpure’da AB: Star Wars

Güncelleme: Oyun bir süre sonra çoğu mobil platformdan kaldırıldı. Bu nedenle oyunu hala oynamak istiyorsanız Android cihazınız için yukarıdaki bağlantılardan apk dosyasını indirip yüklemeniz gerekiyor. Veya hemen aşağıdaki bağlantılardan diğer Angry Birds oyunlarına bakabilirsiniz.

>> Tüm Angry Birds Oyunlarına Git

Ayrıca mobil platformlarda Rovio sayfalarına göz atabilirsiniz;

>> Android İçin Google Play Rovio sayfası
>> Apple İos için Appstore Rovio sayfası

Oyuna Ait Resmi Tanıtım Videosu: