Barış Manço’nun Evine Sanal Tur

Barış Manço'nun Evine Sanal Tur

Kadıköy belediyesi tarafından müze haline getirilen Barış Manço’nun “Barış Manço Moda 81300 Kadıköy-İstanbul” adresindeki evi, kişisel eşyaları ve evin her detayı www.360kare.com adlı internet sitesi sahipleri Yunus Akyürek ve Yavuz Bilgiözü’nün de katkılarıyla oluşturulan sistemle 3 boyutlu olarak bir tık ile internet üzerinden gezilebiliyor. 360 derece sanal tur olarak adlandırılan bu sistem son zamanların en moda sistemlerinden birisi..

Rahmetli Barış Manço’nun İstanbul Kadıköy’deki müzeye çevrilen evine gitme şansı olmayanlarında bu sayede müze haline getirilen evi gezme, görme şansı oluyor.. Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek Barış Manço müzesine ulaşabilir, 3 boyutlu olarak evi görüntüleyebilirsiniz..

Güncelleme: Kadıköy belediyesinin 360 derece sayfası şuan çalışmıyor. Belediye yetkilileri sayfayı yeniden aktif edene kadar aşağıdaki Youtube videosundan sevgili Barış abimizin evini izleyebilirsiniz.

http://www.barismanco.kadikoy.bel.tr/bmm_360/pano.swf

Siteye girdiğinizde önce bahçeden 3 boyutlu görseli göreceksiniz sağ altta yer alan ok tuşuna basarak diğer  görsellere geçiş yapabilir böylece evin tamamını gezebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan da Barış Manço için özel olarak kurulan Barış Manço Evi isimli siteye ulaşabilirsiniz.. Bu sitede aynı şekilde Kadıköy belediyesi sayesinde hazırlanmış…

http://www.barismanco.kadikoy.bel.tr

Bağlantılarla ilgili sorun yaşarsanız lütfen yorum yazarak haberdar edin..