LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Barış Manço'nun Evine Sanal Tur - internet-siteleri

Kadıköy belediyesi tarafından müze haline getirilen Barış Manço’nun “Barış Manço Moda 81300 Kadıköy-İstanbul” adresindeki evi, kişisel eşyaları ve evin her detayı www.360kare.com adlı internet sitesi sahipleri Yunus Akyürek ve Yavuz Bilgiözü’nün de katkılarıyla oluşturulan sistemle 3 boyutlu olarak bir tık ile internet üzerinden gezilebiliyor. 360 derece sanal tur olarak adlandırılan bu sistem son zamanların en moda sistemlerinden birisi..

Rahmetli Barış Manço’nun İstanbul Kadıköy’deki müzeye çevrilen evine gitme şansı olmayanlarında bu sayede müze haline getirilen evi gezme, görme şansı oluyor.. Aşağıdaki bağlantıyı takip ederek Barış Manço müzesine ulaşabilir, 3 boyutlu olarak evi görüntüleyebilirsiniz..

Güncelleme: Kadıköy belediyesinin 360 derece sayfası şuan çalışmıyor. Belediye yetkilileri sayfayı yeniden aktif edene kadar aşağıdaki Youtube videosundan sevgili Barış abimizin evini izleyebilirsiniz.

http://www.barismanco.kadikoy.bel.tr/bmm_360/pano.swf

Siteye girdiğinizde önce bahçeden 3 boyutlu görseli göreceksiniz sağ altta yer alan ok tuşuna basarak diğer  görsellere geçiş yapabilir böylece evin tamamını gezebilirsiniz.

Ayrıca aşağıdaki bağlantıdan da Barış Manço için özel olarak kurulan Barış Manço Evi isimli siteye ulaşabilirsiniz.. Bu sitede aynı şekilde Kadıköy belediyesi sayesinde hazırlanmış…

>> Barış Manço Evi Web Sitesi

Bağlantılarla ilgili sorun yaşarsanız lütfen yorum yazarak haberdar edin..

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 7 Ocak 2011 tarihinde yayımlanmıştır.


  emine 30 Mart 2012, 19:00

  seni çok seviyorum Barış manço ama senin bazıları taklit edeyor oları hiç hoş karşılamıyorum

  Zeynep 23 Nisan 2014, 08:57

  Barış Mnço seni çok seviyorum şarkıların çok güzel yaptığın Adam Olacak Çocuk programın çok güzel, evin çok güzel,yani tek kelimeyle herşeyin,harika her şeyin çok güzel seni çok seviyorum.

  Murat 02 Şubat 2019, 23:47

  Sevgili barış mancoya allahtan rahmet dilerim senin gibi bir ustanın şarkılarıyla büyüdümuz için gerçekten çok mutluyum anlatılmaz yaşanır
  Keşke yasasaydın da keşke yeni besteler klipler yapsaydın allah gani gani rahmet eylesın

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019