Bayanlar İçin Seçmece WordPress Temaları

Bayanlar İçin Seçmece Wordpress Temaları

WordPress.org sitesinin tema kategorisindeki temaları inceleyip lordiz.com içinde yeni bir tema bakıyordumama şuan ki temam gibisine rastlayamadım. Fakat temalara bakarken bayanalar için özel hazırlanmış temalar olduğunu görünce ayrı bir yazı altında paylaşmak istedim. Yani bu yazıda sadece bayan WordPress kullanıcılarına özel öneriler bulunuyor, daha fazla temaya wordpress.org dan ulaşabilirsiniz..

GÜNCELLEME: Yazıyı 2009 yılında yayınlamıştım, o zamandan beri bazı temalar WordPress sitesinden kaldırılmış, bir kısmı da güncelliğini kaybetmiş. Bu sebeple aşağıdaki temalara bakıp yinede WordPress.org’dan ve diğer tema sitelerinden yeni, güncel temalar aratmanızı öneririm.

>> WordPress İçin Temalar ve Eklentiler

>> Ücretli WordPress Temaları

Strange Little Town : Tema sayfasına git

SimpCalar : Tema sayfasına git

Health Power : Tema sayfasına git

Cherry Dreams : Tema sayfasına git

Esther Artistic : Tema sayfasına git

Flower : Tema sayfasına git

Bouquet : Tema sayfasına git

Frau : Tema sayfasına git

Temalardan sevdiğiniz olursa zip’li dosyasını indirecek, zip dosyasından winrar ile çıkarıp tema klasörünü ftp alanımıza cuteftp veya filezilla yardımı ile, /wp-content/themes/ konumuna yükleyeceğiz. Ve ardından sitemizin admin panelinde Görünüm / Temalar başlığı altında aktif edeceğiz.

(Ayrıca daha kolay bir şekilde Görünüm > Temalar > Yeni Ekle seçeneğinden isimle arama yaparak da temayı doğrudan yükleyebilirsiniz. Hatta özellik filtresinde sadece pembe renkleri aratırsanız da size uygun daha çok temaya ulaşmış olursunuz.)

Yazı hakkında soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden yazarsanız geri dönüş yapılacaktır..