TODTV Kupon Kodu Kullanımı! Kupon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

TODTV Kupon Kodu Kullanımı! Kupon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Digitürk’ün 2013 senesinde aktif edilen web tabanlı bir versiyonu var, adı BeinConnect.. BeinConnect, yıllardır internet üzerinden ve mobil cihazlar üzerinden spor-eğlence odaklı canlı yayın hizmeti sunuyor. Tabi bunun yanında sağlam bir dizi-film arşivi de var. Netflix’in biraz daha cazip versiyonu diyebiliriz ve fiyatlandırma olarak şuan daha cazip olduğu kesin.. Netflix aylık paket 26,99 TL iken, BeinConnect aylık 14,90 TL.

Netflix’e 26.99 ödüyorsunuz; sadece arşivde bulduklarınızı izliyorsunuz.

BeinConnect’e 14,90 ödüyorsunuz; hem arşivdekileri izliyor, hem de MTV, VH1, MCM Top, FTV, BeIN Dizi, BeIN Film, GS tv, FB tv, Boomerang, Nickelodeon, Nat Geo, Bbc Earth, Discovery gibi birçok kaliteli kanalı izleyebiliyorsunuz.

Yetmedi mi? 14,90 TL yerine 24 TL ödüyor; Spor Ekstra paketini alarak 1 ay boyunca ek olarak kaliteli spor kanallarını ve maçları da internet üzerinden izliyorsunuz.

Peki BeINConnect’i Nasıl Satın Alıyoruz? 

BeINConnect’ten yararlanmaya başlamak için önünüzde iki seçenek var;

  1. Doğrudan beinconnect.com.tr‘ye gidebilir, ücretsiz üyeliğinizi başlatıp 1 aylık paketlerden istediğinizi yada 1 yıllık indirimli paketlerden birini satın alarak BeINConnect‘i kullanmaya başlayabilirsiniz.
  2. Güvenilir e-ticaret sitelerini takip edebilir, uygun bulduğunuz birinden 1 aylık yada sezonluk BeINConnect kupon kodlarını satın alarak BeINConnect’i kullanmaya başlayabilirsiniz.

Doğrudan satın alım seçeneğini seçtiyseniz zaten yapacağınız şey belli.. Peki kupon kodu alırsak bu kupon kodunu nasıl aktif ederiz?

Çok Kolay!

Diyelim ki Hepsiburada.com‘dan 2 aylık indirimli eğlence paketi satın aldınız, paketin kupon kodunun sms olarak telefonunuza gelmesi için bekleyin. Kupon kodu sms ile geldi mi? O zaman aşağıdaki adımları izleyerek elinizdeki kupon kodunu aktif edin.

1) https://www.beinconnect.com.tr‘ye gidin. Hesabınıza giriş yapın. Bir hesabınız yoksa, üyelik sayfasından yada kupon kodu sayfasından doğrudan kupon kodunuzu girerek ücretsiz üyeliğinizi oluşturun.

2) Hesabınıza giriş yaptıysanız, yada doğrudan kupon kodunu girecekseniz, aşağıdaki adresine gidin, ilgili kutucuğa size gönderilen 16 haneli kupon kodunu girin ve kodu kullan butonuna tıklayın.

https://www.beinconnect.com.tr/kupon-kodu

3) Karşınıza kupon kodu ile kullanabileceğiniz paket gelecek. İlgili paketin altında 0 TL yazıyor olmalı.. Sorun yoksa ok işaretine tıklayın.

TODTV Kupon Kodu Kullanımı! Kupon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

4) Bir sonraki ekranda paket onay ekranı gelecek.. Devam et butonuna tıklayın.

TODTV Kupon Kodu Kullanımı! Kupon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

5) Elinizdeki kod geçerli ise karşınıza aşağıda göreceğiniz gibi bir mesaj gelecek. Birkaç dakika bekledikten sonra BeINConnect hizmetini kullanmaya başlayabilirsiniz.

TODTV Kupon Kodu Kullanımı! Kupon Kodu Nasıl Aktif Edilir?

Ayrıca ilgili kupon kodu ile kazandığınız abonelik paketinin bilgilerine bu bağlantıdan göz atabilirsiniz.

NOTLAR:

– BeINConnect paketinizde 1 ay 3 ekran yazıyorsa; bu paketi aynı anda sadece tek bir cihazda fakat hem web, hem cep, hem de tablet bilgisayarda kullanabilirsiniz.

– Paketinizde 1 ay 4 ekran yazıyorsa; bu paketi aynı anda sadece tek bir cihazda fakat web + cep + tablet ve smart tv’de kullanabilirsiniz.

– Diyelim ki aynı anda iki farklı yerde yayın açtınız, bir süre sonra yayınlardan en yenisi aktif kalır, önceki yayın otomatik sonlandırılır.

– Diyelim ki 3 ekran paketi aldınız fakat yayınları smart tv’de izlemek istiyorsunuz? Android tabanlı bir smart tv yada Xiaomi mi box s gibi bir smart box almanız, sonrasında BeINConnect uygulamasını bu cihaza yüklemeniz gerekir. Bu şekilde yayınları televizyondan da izleyebilirsiniz fakat uygulama Android telefon ve tabletler için geliştirildiğinden, tv’de kullanımı biraz zorlayacaktır.

– Size gönderilen kodda yazan son kullanım tarihi kodu aktif edebileceğiniz son kullanım tarihidir. Kodu bu tarihe kadar saklayabilir, istediğiniz zaman aktif edebilirsiniz.

Konuyla alakalı sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

>> Netflix Alternatifi “BeinConnect” ve Taahhütsüz Paketleri!