LifeTime Haberler Sunucusu “Tuğçe Kurt” Kimdir?

LifeTime Haberler Sunucusu "Tuğçe Kurt" Kimdir?

Çarkıfelek programından tanıdığımız güzel sunucu Tuğçe Kurt, 7 Şubat 1986 Aydın – Nazilli doğumludur. Tuğçe, ilk olarak Show tv’de Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var mısın Yok musun yarışma programında yarışmış ve yarışmadan 38000 TL’lik teklifi kabul ederek ayrılmıştır. Güzel bir yarışma sergileyen Tuğçe, ilk turda kırmızıları bularak heyecanlı dakikalar yaşatmış, son 4’e 125 binlik kutu ile girerek son anda 38 bin’lik teklifi kabul ederek kutusundaki 25 TL’den kurtulmuştur.

GÜNCELLEME: Tuğçe Kurt, Türkiye’de yeni yayına başlayan LifeTime Tv’nin haber sunucusu oldu.

Her Cumartesi ve Pazar güne “Lifetime Haberler” ile keyifli bir başlangıç yapacaksınız. Modadan-yemeğe, ev dekorasyonundan-reality showlarına kadar yepyeni programlarımızın en beğenilen anlarını sizlerle paylaşacağız. İş dünyasından-sanata, spordan-cemiyet hayatına en güncel haberler bulabileceğiniz “Lifetime Haberler Cumartesi”,Tuğçe Kurt’un sunumuyla her hafta saat 10:00’da.

>> LifeTime TV, Türksat Uydusunda Şifresiz Yayında

Tuğçe KURT Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu..

Yarışmadan 38000 TL ile ayrılan Tuğçe’nin yarışma sonrası talih yüzüne güldü ve Çarkıfelek programında gezgin sunuculuğa başlayarak çarkıfeleğin kapı kapı yarıştıran sunucusu oldu.

Fox tv’de güzel memleketimizi diyar diyar gezen güzel sunucu Tuğçe, çarkıfelek sunuculuğundan sonra yine aynı kanalda Fox tv’de Zapzup isimli bir video reklam programının sunuculuğuna başladı..

Ağustos 2012 – Ünlü Sunucu Tuğçe’nin Acı Günü

Çeşitli program ve yarışmalarda sunuculuk yapan Nazilli’li Tuğçe Kurt, Babası Halil Kurt’u kaybetti. Güzel sunucuyu yakınları ve Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık teselli etmeye çalıştı.