LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Efsane Oyun Carmageddon Serisi [Full] - oyun-indir

Daha önce paylaştığım başka bir yazıma yorum olarak “başka oyunlar var mı?” yazılmıştı. O arada düşünürken aklıma eskilerin efsane oyunu Carmageddon geldi. Aradım, taradım buldum. Belki hala oynamak isteyen olur dedim. Şimdi grafikleri sebebi ile dönüp bakmayabilirsiniz ama eskiden bayılarak oynardık. Nostalji işte..

Carmageddon 1-2-3, hepsi bir arada. Ancak çok eski bir oyun serisi olduğundan her bilgisayarda, her işletim sisteminde çalışmayabileceğini unutmayın. Mesela Carmageddon 2’nin görüntü kalitesi çok kötüydü ama XP de çalışıyordu..

Oyunun mantığını öğrendikten sonra oyunun yeni piyasadaki pek çok araba oyunundan daha eğlenceli ve oynanırlığı olan bir oyun olduğunu göreceksiniz..

Oyunu tek kişilik oynarken gruplar halinde oynuyorsunuz. Önce Group 1 altındaki 3 oyunu bitirmeniz gerekiyor bunları bitirirseniz Group 2, onu bitirirseniz Group 3 açılıyor… Ben şahsen Group 3 e kadar yükselebilmiştim ve bir yerde aracınız ile binaların çatılarına uçmanız, çatılardaki çanak antenlerini arabanız ile hasar vererek imha etmeniz gerekiyordu. En zor bölüm benim için oydu ama onuda bitirdim…

Carmageddon 2’yi ve 3DF yamasını ve ayrıca Carmageddon 1 ve Carmageddon 3 oyunlarını aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz…

NOT: Carmageddon 3 Windows 7’de çalışmıyor. Carmageddon 2 Windows 7’de çalışıyor ama 16:9 ekran desteklemediğinden kenarlar boş kalıyor ve oyundan çıkarken Windows oyunu durdurdu hatası veriyor. Carmageddon 1’de Windows 7’de çalışmıyor hata verip kapanıyor. Windows 8 ve Windows 10’da deneme yapamadım ama inşallah onlarda çalışıyordur.

>> Carmageddon 1 İndir
>> Carmageddon 2 İndir
>> Carmageddon 3 indir

Carmageddon sevenler aşağıdaki mobil versiyonlarına da göz atabilirler.

>> Android yüklü cihazlar için Carmageddon
>> Apple cihazlar için Carmageddon

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 1 Mayıs 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


  msk 21 Şubat 2013, 03:46

  oyunu indirmek için depositfiles sitesine ücret ödeyip üye olmak zorunda mıyız? indirmeyi beceremedim de

  admin 21 Şubat 2013, 13:54

  @msk; Hayır üye olmanız, ücret ödemeniz gerekmiyor. Depositfiles ticari bir site olduğundan arada para kazanmaya çalışıyor. Ekrana açılan üye ol/para öde penceresini sağ üstteki X işaretinden kapadıktan sonra ücretsiz indirme yapabilirsiniz.

  cgr 10 Mayıs 2013, 21:41

  c3 ü yüklerken hata veriyor…

  admin 14 Mayıs 2013, 18:23

  @cgr; Hata mesajını yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

  tr 07 Nisan 2014, 19:27

  Slm Ben bu carmageddonun bi versiyonu daha var onu arıyorum bulamıyorum bileniniz varmı acaba eskiden oldukça çok oynardık bu carmageddonun görselliği aynı aynı yol binalar falan ama zombileri ezmek değil amaç yarış başlarken arabanın birine ışık yanıp sönüyor ve yarış başladığında diğer arabalar ona çarptıklarında ışık çarpan araca geçiyor bu sefer o kaçıyor diğerleri çarpıp ışığı kendine alana kadar onu kovalıyor falan bu versiyonunu oynuyan yada bilen varmı 

   

  admin 08 Nisan 2014, 02:04

  @tr; Merhaba. Hatırladığım kadarıyla Carmageddon'da öyle bir özellik yoktu belki özel mod yükleniyorsa bilemiyorum. O zamanlar için söylediğiniz tarzda birtek oyun hatırlıyorum, online mod'da oynanan Midtown Madness. Şuan için ise o tarz sevebileceğiniz bir oyun önerebilirim, yine online mod'da oynanan Dirt 3

  Teoman egeli 06 Haziran 2015, 21:39

  Selam kardeşim emeğine sağlık indirdim gayet sağlıklı bir şekilde açıyor fakat ses sorunu yaşıyorum hocam farklı yerdende indirdim denedim fakat ses alamıyorum oyundan hiç bir şekilde bu konuda bir bilgin varmı.

  admin 07 Haziran 2015, 22:28

  @Teoman egeli; Merhaba, rica ederim. Oyun çok eski olduğundan ses kartınızla çakışıyor olabilir. Exe dosyasında uyumluluk modlarını deneyin veya Google'da oyun ismiyle birlikte audio fix araması yapabilirsiniz. 

  ayka sirinka 10 Mayıs 2016, 16:50

  admin indirmek icin nereye tiklayalim

  Lordiz 10 Mayıs 2016, 23:01

  @ayka sirinka; Yazının sonunda 3 ayrı bağlantı var. Carmageddon 1,2,3 .. Depositfiles.com’dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız resimli anlatımda mevcut.

  https://www.lordiz.com/depositfiles-com-sitesinden-dosya-indirme-resimli-anlatim.html

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019