Cep Telefonundan Twitter X’e Bedava Girmek!

Cep Telefonundan Twitter X'e Bedava Girmek!

Daha önce Avea, Turkcell ve Vodafone’un eş zamanlı hayata geçirdiği ücretsiz Twitter kampanyası şimdi Avea ile tekrar geri geliyor. 23 Ağustos 2013 – 15 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanya süresince Avea’lılar mobile.twitter.com üzerinden Twitter’ı ücretsiz kullanabiliyor ve gönüllerince tweet okuyup, tweet gönderebiliyorlar.

KAMPANYA KASIM 2013 TARİHİNDE SONA ERDİ!

Bedava Twitter ve Facebook dönemi 2014 yılı itibari ile sona erdi. Artık kullanıcılar sınırsız sosyal paketler satın alarak hız düşürmeli fakat sınırsız Twitter – Facebook kullanım haklarına sahip olabiliyorlar.

Turkcell kullanıcıları avantajlı Ek Sosyal İnternet Paketi ile aylık 10 TL’ye Twitter ve Facebook’da geçerli 5 gb internet kazanabiliyorlar ve 5 gb kota dolduğunda hızınız düşse de Twitter – Facebook içi kullanımlarınız ücretlendirilmiyor.

https://www.turkcell.com.tr/internet/cepten-internet/ek-sosyal-internet-paketi

Vodafone kullanıcıları avantajlı Vodafone Pass ile günlük – haftalık – aylık sosyal medya paketleri alarak, Whatsapp, Facebook, İnstagram ve Twitter’da geçerli daha özgür internet kullanım hakları kazanabiliyorlar.

https://www.vodafone.com.tr/ek-paketler/vodafone-pass.php#aylik#faturali

Türk Telekom kullanıcıları AKN’li Sosyal Paket ile sadece 9 tl’ye düşük hızlı Facebook – Twitter kullanım hakkına sahip olabiliyorlar.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Paketler/sinirsiz-sosyal-paket-faturali.aspx