LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Cep Telefonundan Twitter'a Bedava Girmek! - cep-telefonu-teknoloji-haber

Daha önce Avea, Turkcell ve Vodafone’un eş zamanlı hayata geçirdiği ücretsiz Twitter kampanyası şimdi Avea ile tekrar geri geliyor. 23 Ağustos 2013 – 15 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli olan kampanya süresince Avea’lılar mobile.twitter.com üzerinden Twitter’ı ücretsiz kullanabiliyor ve gönüllerince tweet okuyup, tweet gönderebiliyorlar.

KAMPANYA KASIM 2013 TARİHİNDE SONA ERDİ!

Bedava Twitter ve Facebook dönemi 2014 yılı itibari ile sona erdi. Artık kullanıcılar sınırsız sosyal paketler satın alarak hız düşürmeli fakat sınırsız Twitter – Facebook kullanım haklarına sahip olabiliyorlar.

Turkcell kullanıcıları avantajlı Ek Sosyal İnternet Paketi ile aylık 10 TL’ye Twitter ve Facebook’da geçerli 5 gb internet kazanabiliyorlar ve 5 gb kota dolduğunda hızınız düşse de Twitter – Facebook içi kullanımlarınız ücretlendirilmiyor.

https://www.turkcell.com.tr/internet/cepten-internet/ek-sosyal-internet-paketi

Vodafone kullanıcıları avantajlı Vodafone Pass ile günlük – haftalık – aylık sosyal medya paketleri alarak, Whatsapp, Facebook, İnstagram ve Twitter’da geçerli daha özgür internet kullanım hakları kazanabiliyorlar.

https://www.vodafone.com.tr/ek-paketler/vodafone-pass.php#aylik#faturali

Türk Telekom kullanıcıları AKN’li Sosyal Paket ile sadece 9 tl’ye düşük hızlı Facebook – Twitter kullanım hakkına sahip olabiliyorlar.

https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/Faturali/Paketler/sinirsiz-sosyal-paket-faturali.aspx

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 16 Haziran 2012 tarihinde yayımlanmıştır.


  Barış 22 Haziran 2012, 12:52

  Ücretsiz ama samsung s5233 telefonun twittera bağlanma sorunu var.sürekli giriş sayfasına yönlendiriyor ve bu konuyla ilgili tek bi çözüm yok!

  admin 22 Haziran 2012, 14:15

  @Barış; Giriş sayfasına yönlendiren twitter mı? telefonunuz mu? Eğer facebookta böyle birşey olmuyorsa sorun twitterda yada telefonunuzdaki mobil tarayıcıda olabilir. Telefonunuzda web geçmişini sıfırlamayı deneyin olmadı sorunu giriş yapmayı denerken yaşıyorsanız şifrenizi değiştirip tekrar deneyin.

  kübra 31 Temmuz 2012, 13:55

  aynı sorun bende de var twitter anasayfasına giriyorum e postamı ve şifremi girip giriş yapa tıklayınca tekrar e posta ve şifre yeri boş olarak sayfayı geri yüklüyor

  admin 04 Ağustos 2012, 12:54

  @kübra; Sorun Turkcell veya twitterın ücretsiz sürüm sayfasından kaynaklanıyor olabilir bu durumda tabiki sorunu karşı tarafın çözmesi gerekiyor isterseniz Turkcell’e bu şikayetinizi iletebilir ve yardım talep edebilirsiniz.

  yusra 19 Ekim 2012, 23:36

  uzun suredır denıyorum ama telefonum twıttere gırmıyo , sorun bence twıtterde ınternet paketım olmasına ragmen gıremıyorum, sanırım aynı sorun arkadaslarımda da var bızım ınternet problemı degıl bı cozum bulursanız sevınırım

  Gulum 09 Kasım 2012, 21:03

  salam.men Azerbaycandan yaziram.bizim cihazlarlada ucretsiz ola bilir?Azercell xetti ile.

  admin 10 Kasım 2012, 01:11

  @Gulum; Merhaba. Türkiye’deki GSM operatörleri belli bir süre Twitter’ı ücretsiz yaptılar ancak Azerbaycan’daki GSM operatörlerini bilemiyorum.

  Abdullah karabina 29 Ekim 2013, 23:11

  Ankaraya gelmenizi cok isterim

  Sefa mesohorli 18 Kasım 2013, 20:35

  Aynisida bana oluyor hepsini yaziyorum snra hata belge cok byk snra syfa gene bos kaliyor

  admin 21 Kasım 2013, 00:16

  @Sefa mesohorli; Ücretsiz Twitter uygulaması şuan sadece Avea'da var diğer operatörler süreli kampanyaları sona erdirdiler.

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019