LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Counter Strike 1.6 Botlu Full Paket [Tek Link] - oyun-indir

Counter Strike’ın eskilerinden birisi CS 1.6. Her ne kadar CS GO eskilerden daha iyi olsa da bazılarımız nostalji sever. CS 1.5’da botlu oynamak biraz sorunlu olduğundan sonradan 1.6 sürümünü paylaşmaya karar verdim. CS 1.6’yı bu yazımdan indirebilirsiniz. Kurulum yaparken dil sorunu yaşamamak için yazımdaki not ve resimlere dikkat edin.

Güncelleme! 

Valve tarafından 12 yıl sonra yeni bir Half Life oyunu tanıtıldı fakat bu oyun Half Life 3 değil, Half Life Alyx. Detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

>> VR Özel Half Life Oyunu Half Life Alyx

COUNTER STRİKE 1.6 İNDİR

>> Counter 1.6 Tek Link Full Paket indir

(CS FULL Setup + Counter ve Half life non-steam Yama + Cs Tr dil yaması + Cs Bot Setup + Sxe)

(Non Steam yapmak için v23patch’i paketin içinde bulacaksınız. Online ve offline oynanmaktadır..)

Oyun, Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemlerinde de çalışmaktadır, oyunu başlatırken yönetici olarak çalıştır demeyi unutmayın! “Oyun çalışmayı durdurdu” hatası alırsanız oyun exe dosyası özelliklerinden uyumluluk sekmesine geçip Vista seçin ve yönetici ayrıcalığı tanıyın!

YENİ! 64 bit Windows kullanıcıları aşağıdaki yazımıza göz atmalılar!

>> 64 bit Windows için Counter Strike 1.6

Counter-Strike 1.6 yı (BOTLU) sahte oyuncularla oynamak için bir yama mevcut o yamada yine aynı pakette mevcut.. Bot yamasının özelliği; Türkçe olması ve tüm cs 1.6 haritalarına otomatik bot atması (yani waypoint arama derdi yok)

Bot paketi için bir püf noktası var, bot paketi bir haritayı ilk açtığınızda o haritayı analiz eder ve ona göre bot atar. Bir kere yaptığı bu işlemi oyunu bilgisayardan kaldırmadığınız sürece o harita için bir daha yapmaz.. Bu nedenle her kurduğunuz haritaya ilk girişinizde ekranın ortasına analiz istatistiği gelir. İşlem tamamlanmadan oyunu oynayamazsınız, oturup analizin bitmesini bekleyeceksiniz..

Bazı sürümlerde Counter-Strike’a » New Game » Start dediğimizde oyun açılmaz. Bu Counter-Strike bot programını yükleyerek New Game’den oyunu oynayabilirsiniz.

Bot paketi kurulduktan sonra;

Oyuna girin Yeni Oyun’u tıklayın. Oyunda botlarında olması için “Oyuna Botları Dahil Et” seçeneğini seçin. Hemen üstünden botlu oynayacağınız haritanın adını seçin. Daha sonra “Bot Sayısı” kısmından oyunda kaç adet bot olacağını girin ve “Seviye” bölümünden de zorluk derecesini seçin.

Counter Strike 1.6 Botlu Full Paket [Tek Link] - oyun-indir

Counter’daki mevcut haritalara yenilerini eklemek için aşağıdaki sitede haritalar bulabilirsiniz…

CS 1.6 için harita sitesi:

https://gamebanana.com/maps/games/4254

OYUNU KURARKEN!!

Oyunu (cs16full_v7.exe’yi) kurmaya başlarken (aşağıdaki resimde görülen) ilk ekranda ikinci seçeneği işaretleyip sağ alttaki (resimde işaretli) butona basın. Bir sonraki ekrana geçildiğinde oyun kurulumu İngilizce olacak ve daha sonra (sırasıyla) Next > Next > İnstall tıklayarak oyun kurulumunu tamamlayacaksınız.. (Daha sonra patch, tr yama ve bot paketini kurmayı unutmayın.)

Counter Strike 1.6 Botlu Full Paket [Tek Link] - oyun-indir

Setup dosyasının ardından patch, tr yama ve bot paketini kurmayı unutmayın ve eğer notebook (yada 16:9 ekran) kullanıyorsanız, son olarak oyuna girip video ayarlarından basık ekran (widescreen), 32 bit, opengl ve 1280 x 720 seçimlerini yapmayı unutmayın.

ONLİNE OYNAMA ve SERVER’LAR:

Counter 1.6’yı online oynamak için yapmanız gereken.

Oyunu açın, sol tarafta Serverlar‘a tıklayın, açılan pencerede İnternet Oyunu sekmesine tıklayın, ardından server ekle butonu ile online bağlanacağınız server’ın adresini girip tamam butonuna tıklayın. Server listede belirdiyse eğer, artık server adına 2 sol tık yaparak online oyuna bağlanabilirsiniz.

Elinizde hiç server ip’si yoksa aşağıdaki bağlantıdan yüzlerce Türk server’ının ip’sine ulaşabilirsiniz.

https://www.gametracker.com/search/cs/TR/

(Bağlanmak istediğiniz server’ın ip:port adresini kullanın.)

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 4 Kasım 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  Lordiz 03 Ocak 2017, 21:59

  @sbl5; Dosyaları upload ettiğim site mahkeme kararıyla engelli olduğundan ya dns değiştirmeniz yada vpn kullanmanız gerekiyor.

  NaptınBe 29 Nisan 2017, 02:40

  5156 sayılı kanun dıo Sen naptın be dns ayar olmuo Naptın d bole olDu sole bklm

  Lordiz 29 Nisan 2017, 21:34

  @NaptınBe; Ne indirdiğinizin ve nereden indirdiğinizin farkındasınız değil mi? Dns yada vpn kullanmalısınız.

  bnn 16 Haziran 2017, 21:41

  DNS OLMUO NASIL OLUR SOLE ARTK

  Lordiz 16 Haziran 2017, 22:20

  @bnn; Dns ayarladıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatın yada tarayıcınıza VPN uygulaması kurun. Bu benim suçum değil devletin upload sitelerini engellemesinin sonucu doğan bir zorunluluk.

  https://www.lordiz.com/guvenilir-pratik-ve-ucretsiz-vpn-hizmeti-zenmate.html

  bnn 16 Haziran 2017, 23:16

  Ben O Devletin ANLADIN

  Cem Anıl Kaplan 10 Nisan 2019, 10:14

  Unutmayız Baboş

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019