Botlu Half Life ve Counter Strike (Tek Link Full)

half life - Botlu Half Life ve Counter Strike (Tek Link Full)

Her şeyiyle tam bir Half Life ve Counter Strike paketi. Hem half life’ı, hem Counter’ı botlu yada arkadaşlarınızla oynayabileceksiniz.. Aşağıdaki tek link paketi indirip, içindeki tüm kurulumları tamamlayın, sonrasında oynamaya başlayın.

>> TEK LİNK HL ve CS İNDİR

Aralık 2017: Tek link paketi Mega.co.nz ile yenilendi. Mega’dan dosya indirmeyi bilmeyenler yazı altından yorum yazabilir.

>> Half life-Counter 1.5 Kurulum (Resimli Anlatım)

Kurulum Sırası:
1. HalfLife Setup.exe
2. Ses düzeltmesi hlupdate.exe
3. HL1110.exe
4. Cs1.5 csv15full.exe
5. Cs Tr Yama Turkce_yama.exe
6. Podbot pod25ins.exe
7. Cs1.5wp.zip
8. Podbot25TrYama.zip
9. MerkezBot halflifebot.zip

Kota Sorunu Olanlar İçin:

Kota Sorunu olup yukarıdan tek link indiremeyenler aşağıdaki konuya baksınlar..

!! Kotalılar için CS 1.5 ve Half Life’a Gider !!

Counter Strike 1.5 Waypoint İster:

Cs 1.5 kurduğunuzda yamaları da doğru olarak yaptığınızda waypointini yüklediğiniz haritalar olan cs havana, cs piranesi, cs chateau botlu olacak. Diğer haritaların waypoint’lerini bulur ve yüklerseniz botlu oynayabilirsiniz. Saydığım 3 haritadan birinde oyun kurunca botlar oyuna girmiyorsa kurulumu hatalı yaptınız. Ben waypoint ve harita arayamam diyorsanız CS 1.6 yazımdan CS 1.6’yı ve otomatik bot setup’ını indirebilirsiniz..

Kuruluma Dair Detaylar:

Half life kurulduktan sonra key isteyecek, keyi half life paketinin içindeki şifre.txt dosyasında bulabilirsiniz… Half life bot paketi olan “Merkez” klasörünü half life klasörü içine atmanız yeterli… Kurulumun detaylı resimli anlatımını sitede paylaştım. Resimli anlatım bağlantısını yazının başında bulabilirsiniz..

HL.EXE bulunamıyor hatası ile karşılaşırsanız virüs taramanızı kapatıp tekrar kurulum yapın.. hl1110.exe dosyası yine aynı pakette mevcut lütfen dikkatli bakın..

Windows 7 32 Bit’de de Çalışıyor:

Oyun Windows XP’de sorunsuz çalışıyor. 32 Bit Windows 7 yüklü pek çok bilgisayarda da oyun sorunsuz çalışıyor. Gelen birkaç yorum üzerine 21 Ocak 2012 tarihinde oyunu 16:9 ekranlı, Windows 7 Ultimate yüklü notebook’uma kurdum ve autorun.exe yada setup.exe hatası ile karşılaşmadım. Oyunun tek kusuru var oda oyunun 16:9 formatında yapılmamış olmasından ve eski olmasından ötürü tam ekran oynanamaması idi. Ancak tek link paketinde verdiğim yamayı uygularsanız half life, counter ve kws bot’u 16:9 ekranlarda da tam ekran oynayabilirsiniz.

Oyun Limiti:

Oyunda 15 kişi öldürdüğünüzde harita sonlanır ve oyun donar kalır bu nedenle harita kurmadan önce aşağıdaki ayarı yapmanız gerekiyor. Multiplayer > Lan Game > Create Game > Advanced Options > Frag Limit 15.000000 sayısını 150.000000 yapın.

Counter 1.5 kurduğunuzda masaüstünde CS kısayolu yoksa:

Masaüstünde sağ tuş yapın > kısayol yazan bağlantıya tıklayın > “Öğenin konumunu yazın” yazan yerde boş kutuya şunu yazın;

C:\SIERRA\Half-Life\hl.exe -console -game cstrike

Tabi sizde C yerine D varsa ona göre ayarlayın, sonra ileriye tıklayın, bir isim verip bitirin. Artık masa üstünüzde direk CS bağlantısı mevcut olacak.

>> “Day Of Defeat: Source” Botlu Oynama
>> Counter Strike Uyarlaması “Brutal Strike”

– Reklamlar –

adbanner