Cyberpunk Dünyasında Bir Sokak Kedisi! “Stray”

Cyberpunk Dünyasında Bir Sokak Kedisi! "Stray"

Merakla beklediğimiz, eve dönüş yolunu bulmaya çalışan bir sokak kedisini kontrol ettiğimiz bağımsız macera oyunu Stray, nihayet ön satışa açıldı. Oyun yurtdışında 27 dolar gibi bir fiyattan satılırken, ülkemizdeki döviz kurundan ötürü Türk oyun severlerin 160 tl gibi bir fiyat ödemesi gerekiyor.

Stray, Fransa’nın güneyinde, üyeleri bir sürü kediden ve bir avuç insandan oluşan küçük bir takım olan BlueTwelve Studio tarafından geliştiriliyor ve dağıtımı Annapurna Interactive tarafından yapılıyor.

Oyunun Steam ve Playstation için yayınlanacağı tarih 19 Temmuz olarak açıklanmış olsa da şuan sadece Steam üstünden satın alınabiliyor ve Steam’in aksine Playstation satış fiyatını henüz bilmiyoruz.

Oyunun Konusu:

Stray, çürümekte olan bir siber şehrin neon ışıklarla aydınlanan dar sokaklarında ve tekinsiz semtlerin karanlık ortamlarında geçen bir üçüncü şahıs kedi macerası oyunudur.

Dünyayı bir sokak kedisinin gözlerinden gör, çevrendekilerle bir kedinin kıvraklığıyla etkileş. Gizlice yanaş, atik ol, türlü şapşallıklar yap, bazen de bu yabancı dünyanın tuhaf sakinlerini çileden çıkar.

Cyberpunk temalı bir dünyada çıkışa varan yolu bul, eve gidiş yolundaki antik gizemi çöz.

Sizde benim gibi kedileri ve kasvetli #Cyberpunk atmosferini seviyorsanız, şuan oyunun Steam ön satış fiyatı %10 indirimde.

Oyunu sevdiyseniz aşağıdaki bağlantıdan satın alabilir veya indirimleri kaçırmamak için oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz.

>> Steam’de STRAY

>> Playstation için STRAY