Cyberpunk Dünyasında Bir Sokak Kedisi! “Stray” 2022’de Geliyor!

cyberpunk kedi oyunu stray - Cyberpunk Dünyasında Bir Sokak Kedisi! "Stray" 2022'de Geliyor!

Annapurna Interactive, eve dönüş yolunu bulmaya çalışan bir sokak kedisini kontrol ettiğimiz yeni bağımsız macera oyunu Stray’in resmi oynanış videosunu yayınladı. Ailesinden kopmuş, yalnız ve kaybolmuş bir sokak kedisi, Cyberpunk temalı bir dünyada çıkışa varan yolu bulmalı, eve gidiş yolundaki antik gizemi çözmelidir.

Stray, Fransa’nın güneyinde, üyeleri bir sürü kediden ve bir avuç insandan oluşan küçük bir takım olan BlueTwelve Studio tarafından geliştirildi ve 2022 senesinde Annapurna Interactive tarafından dağıtılacak.

Stray, çürümekte olan bir siber şehrin neon ışıklarla aydınlanan dar sokaklarında ve tekinsiz semtlerin karanlık ortamlarında geçen bir üçüncü şahıs kedi macerası oyunu. Alçak yüksek demeden dört bir yanda dolaş, hiç beklemediğin tehlikelere karşı kendini hazırla ve aldırışsız droidler ve tehlikeli yaratıklarla dolu bu acımasız mekânın gizemlerini çöz.

Dünyayı bir sokak kedisinin gözlerinden gör ve çevrendekilerle bir kedinin kıvraklığıyla etkileş. Gizlice yanaş, atik ol, türlü şapşallıklar yap, bazen de bu yabancı dünyanın tuhaf sakinlerini çileden çıkar.

Sizde benim gibi kedileri ve kasvetli #Cyberpunk atmosferini seviyorsanız, Stray 2022 yılı başında PS5, PS4 ve Steam’de yayınlanmış olacak. Oyunu şimdi istek listenize eklemek için aşağıdaki Steam bağlantısını kullanabilirsiniz.

>> Steam’de STRAY

>> Playstation için STRAY

– Reklamlar –