LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

D&R Online E-Kitap Satışları Başladı - internet-siteleri

Dünyada büyük ilgi görmesine rağmen Türkiye’de e-kitap alanında pek bir girişim göremedik. Bunun nedenleri arasında Türk halkının kitap okumaya az ilgili olmasının etkisi aşikar. Hala Türkiye’de pek gelişmemiş olan e-kitap mevzusuna nihayet D&R el attı..

D&R‘ın web sitesine eklediği e-kitap kategorisi altında artık pek çok elektronik kitabı bulabilir ve satın alabilirsiniz. Tabi ki bu kitapları satın alanların ellerinde bir e-kitap okuyucu (yada bir akıllı telefon, tablet bilgisayar) olması şart.

D&R‘ın e-kitap kategorisi altında şuanda 800 civarı e-kitap bulabilir ve beğendiklerinizi satın alabilirsiniz. E-kitapların fiyatları 2 TL ile 40 TL arasında değişiyor..

D&R’ın E-Kitap kategorisine buradan ulaşabilirsiniz.

http://www.dr.com.tr/kategori/EKitap

D&R haricinde internet üzerinde ücretsiz pdf formatlı e-kitaplar bulabilir indirebilirsiniz fakat online satış yöntemiyle satılan en yeni kitapları çıktıkları gibi ücretsiz olarak temin etmeniz biraz zor bu nedenle beleş severlerin ücretsiz versiyon e-kitapları biraz beklemesi gerekiyor..

Güncelleme: Artık Google Play ve Apple Appstore üzerinden de e-kitap ve dergi satın alabiliyorsunuz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 30 Eylül 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


  yakamoz 18 Eylül 2011, 01:42

  MERHABALAR, BEN BİR KAÇ DEFADIR DNR A UĞRUYORUM HİÇ ADLI KİTAP ALABİLMEK İÇİN. AMA NE YAZIKKİ HER SEFERİNDE GELECEK DEYİP OYALAMA TAKTİĞİ YAPIYORLAR. BAŞKA KİTAPLAR DA VAR BUNLAR ARASINDA.

  SONRADAN ARAŞTIRDIM Kİ İŞİN İÇ YÜZÜNÜ AZ ÇOK ÖĞRENDİM

  ŞİMDİ SORUYORUM DNR SAYGIN BİR KURUMSAL ŞİRKET SİZ ÇALIŞANLARINIZI HİÇ DENETLİYORMUSUNUZ. SATIN ALMA MD İSMİ YANLIŞ OLMASSA BATÜL GALİBA NEDEN BU KİTAPLARI SATIŞA VERMİYOR BİLHASSA DRÇ GÜLSEN MERAL E AİT HİÇ ADLI KİTAP BÜTÜN ARKADAŞLARIM AZ ÇOK ALDI AMA KAÇ DEFA GİTTİYSEM YOK DENİLİYOR.

  SAYIM İLGİLİ BU İŞİ, ÇÖZMENİZİ RİCA EDİYORUM İNSANLARI NİÇİN BİLGİSİZ DURUMA BIRAKIYORSUNUZ SİZİN GİBİ SAYGIN BİR KURUMA BÖYLE SATIN ALMA MD. YAKIŞIYORMU BU İŞİN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ TÜM ARKADAŞLARIMLA

  sevgi 06 Haziran 2012, 14:04

  sizden kunter kunt un DUYGU VE DAVRANIŞLARIMIZIN PATRONU OLMAK adlı kitabı nasıl alabilirim.ödemeyide nakit yapabilirmiyim.tşk.

  halil 27 Kasım 2014, 13:12

  ben nasıl sipariş vercem lann :D

  admin 27 Kasım 2014, 21:52

  @halil; Yazıdaki bağlantılar güncellendi, mobil uygulama bağlantıları eklendi.

  Recep Turhan 18 Temmuz 2017, 20:29

  Fantastik türde bir roman yazdım. Sizinle paylaşmak isterim zergonkapisi.com

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2020