LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

En Yakın Banka ATM'si Artık Cebinizde - cep-telefonu-teknoloji-haber

Acilen en yakın ATM’ye ihtiyacınız olduğu ve bulunduğunuz yere yabancı olduğunuz zamanlar oldu mu? Benim çok oldu. Cepte para yok, sadece kart var ve ben en yakın atm’yi arıyorum. Gerçi teknolojinin gelişmesi ile Google Maps dahil birçok ortamdan ATM’leri de rahatlıkla bulabilir olduk ancak bunun için ayrıca güvenilir bir uygulama olması hiç de fena olmaz değil mi?

Bu hizmet, Bankalar Arası Kart Merkezinin resmi mobil uygulaması ve web sitesi üzerinden sunuluyor. Tabi bunun için ücret felan ödemiyoruz. Uygulamayı yada siteyi ziyaret ediyor, konumunuzu seçip en yakın atm’lere göz atıyorsunuz.

https://enyakinatm.bkm.com.tr/

iPhone, İpad ve iPod için:

https://itunes.apple.com/tr/app/en-yak-n-atm-closest-atm/id335954466?l=tr&mt=8 

Uygulamanın Android versiyonu sonradan Google Play’den kaldırıldı. Sebebini bilmiyorum. Android cihaz kullanıyorsanız web sitesini yada müşterisi olduğunuz bankanın mobil uygulamasını kullanabilirsiniz.

Eğer bu uygulama işinizi görmez ise; Bankanızın web sitesinden yada Google Maps haritalar servisinden en yakın ATM’yi aratabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 17 Nisan 2012 tarihinde yayımlanmıştır.


    roadder 06 Nisan 2013, 09:34

    Daha kullanışlı ve uygulama yükleyeme gerek kalmadan heryerden, hertürlü mobil ve masaüstü cihazla ulaşabileceğiniz roadder.com/banka (Roadder en yakın banka – atm uygulaması)..

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019