Google’un Ödüllü Anketleri ile Para Kazanın

Google'un Ödüllü Anketleri ile Para Kazanın

Kullanıcılara farklı konularda yorumlarını ve geri bildirimlerini, anketler ile paylaşma imkanı veren “Google Ödüllü Anketler” Türkiye’de kullanıma sunuldu. Aslında uygulama uzun zamandır vardı ve dünya genelinde kullanıcılar bu anketler ile gerçek para görevi görebilen Google Play kredisi kazanıyorlardı. Artık Türk kullanıcılarda bu imkandan yararlanabilecek. 

Başlıkta “para kazanın” yazdım diye markette, bakkalda harcayabileceğiniz para sanmadınız inşallah? Eğer öyle sandıysanız üzgünüm. Henüz parayı nakit olarak vermiyorlar ama belki ileride o da olur. Şimdilik anket soruları cevaplayarak Google Play alışverişlerimizi bedavaya yada ucuza getirebiliyoruz.

Google Ödüllü Anketler uygulamasını aşağıdaki bağlantıdan mobil cihazınıza kuruyorsunuz, ad soyad, yaş gibi adımları geçiyor, deneme anketini tamamlıyor ve yerinizi alıp yeni anket gelmesini bekliyorsunuz.

>> Google Ödüllü Anketler Android

Uygulama şimdilik sadece Google Play’de var. Yani Apple cihazı olanlar yararlanamıyorlar.

Uygulama üzerinden sadece Türkçe anketleri seçtiyseniz sadece Türkçe anketler alacaksınız bu sebeple ülkemizde yeni hizmete açılan Ödüllü Anketler uygulamasından peş peşe bir sürü anket yada günde 10-15 tl kazanmayı beklemeyin. Google, Türk şirketleri ile anlaştıkça anketler gelmeye başlayacaktır.

Sistem nasıl işliyor?

Google Ödüllü Anketler kullanıcıları kendileri için uygun bir anket olduğunda bir bildirimle haberdar ediliyor. Tümü Google Anketler kullanıcıları tarafından hazırlanmış söz konusu anketler fikir yoklamalarından otel, ürün veya veya konum tabanlı satıcı değerlendirmelerine çok çeşitli konularda olabiliyor. Anketlerin başlangıcında aksi belirtilmediği sürece tüm verilen cevaplar anonim olarak ve toplu şekilde kullanılıyor.

Uygulamayı kuran kullanıcılar cevapladıkları her bir anket başına 3 TL’ye varan miktarda Google Play kredisi kazanıyor. Sonrasında kullanıcılar hesaplarında biriken krediyi Google Play’de yer alan uygulama, film, oyun ve kitapları satın almak için kullanabiliyor.

Google'un Ödüllü Anketleri ile Para Kazanın