LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Anket: GSM Operatörlerinin Reklam Filmleri - karma

Üç büyük GSM operatörümüzün reklamlarını her gün onlarca yüzlerce kez görüyoruz her alanda reklamlar veren tanıtımlar yapan firmalar bunun için Trilyonları akıtıyorlar..

En çokda Tv ekranlarındaki reklamları ile büyük kitlelere ulaşan operatörlerimizin reklam filmleri konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Konuyla ilgili ankete oy verir ve yorumunuzu yazarsanız çok sevinirim..

Benim GSM Operatörlerinin reklamlarıyla ilgili görüşüm şu şekilde..3 GSM Operatörü içinde en kötü reklamlar Turkcell Reklamları neden derseniz Turkcell en çok aboneyi elinde bulundurduğu için ve diğer alanlara reklam akıttığı için Tv Reklamlarına özenmiyor ve sıradan akılda kalıcılığı olmayan reklamlar yapıyor tabi Turkcell Reklamlarını beğenmemem de Recep İvedik karakterininde payı var…

Diğer iki operatöre bakarsak da Vodafone reklamları sayesinde hızlı yükseliş yakaladı ve Selim karakteri de çok sevildi… Avea’da ise Melis Birkan ve Ozan Güven’in canlandırdıkları aşıklar, Avea’nın genç dinamik ve eğlenceli bir operatör olduğunu vurgulayarak gençlerin daha çok Avea’ya yönelmesini sağladı… Tabi ki bunlar benim görüşüm sizlerinde görüşlerini bekliyorum.

Anket: GSM Operatörlerinin Reklam Filmleri - karma

Anketimiz kapanmıştır, anket sonucunu yukarıda bulabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 19 Haziran 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2020