Akbank İnternet Bankacılığından Telefona TL Yükleme

Akbank İnternet Bankacılığından Telefona TL Yükleme

Daha yeni kullandığım ve gerçekten acil durumlar için çok makbule geçen bir yöntem. Ancak sadece Akbank müşterileri faydalanabilir.. Ayrıca Akbank Online işlemleri kullanabilmek içinde Akbank şubesinden bu hizmeti aktif ettirmiş olmanız gerekiyor. Ne yapıyoruz? İnternet üzerinden güvenilir bir şekilde telefona TL yüklemesi yapıyoruz..

>> Cep Telefonuna İnternetten TL Yüklemek

Hizmetin size ekstra bir maliyeti yok, yani telefonunuza kaç TL yüklerseniz sadece o kadar TL hesabınızdan düşüyor ve yükleme girişi yapılan tutar en geç 30 dakika rötarla telefonunuza yükleniyor..

Bu hizmetten faydalananlar Avea, Vodafone ve Turkcell hatlı telefonlarına listedeki miktarlardan birini seçerek TL yükleyebiliyorlar. Ama yükleme yapacak olan kişinin hesabında tabiki para olması gerekiyor. Sıfır bakiye ile TL yüklemesi yapamıyorsunuz..

Nasıl Yapıyoruz?

1.) Öncelikle Akbank internet şubesine giriş yapıyorsunuz.

www.akbank.com

(Sağ üstten Bireysel bağlantısından giriş yapılıyor ki zaten biliyorsunuz..)

2.) Akbank İnternet hesabınıza girdikten sonra üst menüden Ödemeler açılır menüsüne, ardından açılan menüde GSM Yükleme ve sonra açılan diğer menüde de GSM TL Yükle bağlantısına tıklayacaksınız..

Akbank İnternet Bankacılığından Telefona TL Yükleme

Akbank İnternet Bankacılığından Telefona TL Yükleme

3.) Karşınıza TL yükleme ekranı gelecek. Gsm operatörünü seçip, telefon numarasını doğru olarak yazıp devam edeceksiniz.

Akbank İnternet Bankacılığından Telefona TL Yükleme

4.) Ne kadar TL yükleyeceğinizi seçtiğiniz ekran gelecek, seçeneklerden size uyanı seçip ve hemen alttan da paranın tahsil edileceği hesabınızı seçip devam edeceksiniz.

Akbank İnternet Bankacılığından Telefona TL Yükleme

5.) Herşeyi doğru olarak yapıp yapmadığınızı onaylamanız için karşınıza bilgiler gelecek, kontrol edecek ve onay vererek TL yüklemeyi tamamlamış olacaksınız. TL’ler en geç 1 saat içinde verdiğiniz numaraya yüklenmiş olacak.

Not: Yazıyı yayınladığım tarihten sonra Akbank online işlemlerde veya TL yükleme prosedüründe bazı değişiklikler yapmış yada yapacak olabilirler. Bu sebeple bazı farklar yada eksiklerim olabilir. Bilginiz olsun.

Diğer Faydalı Bilgiler:

Akbank Online işlem haricinde Telefonunuza TL yüklemenin diğer yollarını merak ediyorsanız buradan bilgileri kontrol edebilirsiniz..

Ayrıca Akbank’ın mobil uygulamalarından da istediğiniz hat ve telefon numarasına TL yükleyebilirsiniz.

>> Google Play’de Akbank Direkt
>> Apple Store’da Akbank Direkt

– Akbank Online işlem TL yükleme saatleri 24:00 ile 23:00 arasını kapsıyor. Gece 23:00 dan 24:00’a kadar hesap pasif oluyor ve o ara TL yükleme işlemi yapamıyorsunuz. Bunun nedeni o günün TL işlemlerinin diğer günden ayrı hesaplanması… Yani bizlere bir zararı yok…

– TL yükleme yaptıktan sonra hesabınızdan sadece sizin telefonunuza yüklemek istediğiniz ücret kesiliyor, ek olarak hiçbir ücret almıyorlar..

Online işlem ile ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz.