Harika Grafiklere Sahip Mobil Yarış Oyunu “Project Racer”

Harika Grafiklere Sahip Mobil Yarış Oyunu "Project Racer"

Mobil platformlar için harika bir yarış oyunu geliyor! Mobilde görebileceğiniz en iyi grafiklere sahip bu oyunun adı; Project Racer. Ve oyun şimdilik beta sürümü ile resmi web sitesinden indirilip oynanabiliyor.

Oyun bir pist yarışı oyunu. Ekip bunun üzerine yoğun emek vermiş ve oyunun yapımına başlamalarına da aralarında geçen bir sohbet sebep olmuş.

“+ Mobilde neden güzel bir yarış oyunu yok? – O zaman biz yapalım.” demişler ve olay buralara gelmiş.

Oyun gerçekten harika grafiklere sahip fakat bunun için ayarlara girip grafik ayarlarını maksimum, çözünürlüğü de 1080p yapmanız gerekiyor.

Sonrasında manzaranın, grafiklerin kalitesinin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Harika Grafiklere Sahip Mobil Yarış Oyunu "Project Racer"

Yukarıdaki resim oyun içinden benim tarafımdan kayıt edildi. Şu grafiklerle bir Gta5 mobil yapılmış olsa, kimse başka bir oyun oynamazdı eminim..

Peki Project Racer’ı Nasıl İndiriyoruz?

Oyunu şimdilik sadece Android cihazlara indirip yükleyebiliyoruz ve bunun için Project Racer’ın resmi web sitesine gitmemiz gerekiyor.

https://www.pracer.net/news-and-updates

Sonrasında ilgili sayfada yer alan Google Drive veya Dropbox linklerinden birini kullanarak 185 mb’lık oyunumuzun apk dosyasını telefonumuza indirip, oyun kurulumunu tamamlıyoruz.

Oyunu ilk açtığımızda bizden 4-5 izin istenecek (kamera izni, rehber izni, hafızaya erişim izni vs..), bu izinlerin hepsine hayır diyebilirsiniz. Sonrasında oyun karşınızda olacak.

Oyun final sürümü ile Google Play ve Apple Store’a geldiğinde ise fazla uğraşmadan oyunu mobil cihazlarımıza indirip, oynayabileceğiz.

Oyunun Google Play ve AppStore bağlantıları oyunun final sürümü yayınlandığında yazıya eklenecek!

Oyuna dair oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve konuyla alakalı sorularınızı da yorum olarak bu yazı altından bana ulaştırabilirsunuz.