LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

"Hata Raporu Gönder" Uyarısını Tamamen Kapatmak - windows-destek

Windows işletim sisteminde bir sorun yaşandığında karşımıza gelen hata raporları bazılarımızın canını çok sıkıyor ve keşke bu hata mesajı çıkmasa diyoruz. İşte bu yazıda o hata raporu gönderme ekranını nasıl kapatacağımızı göreceğiz..

DİKKAT! Bu anlatım Windows XP için geçerlidir.

Örnek Hata Raporu Gönder ekranı:

"Hata Raporu Gönder" Uyarısını Tamamen Kapatmak - windows-destek

Çözüm:

Bilgisayarım“a sağ tıklayın, açılan menüden “Özellikler“e tıklayın ve yine açılan bölümde “Gelişmiş“e tıklayın…Açılan bölümde “Hata Bildirimi”  > “Hata Bildirimini Devre Dışı Bırak” seçeneğini bulun ve işaretleyip onaylayın..

"Hata Raporu Gönder" Uyarısını Tamamen Kapatmak - windows-destek

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 10 Ağustos 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


  rabia dervişoğlu 30 Aralık 2008, 14:22

  msn,ye girince birisiyle konuşmak için bastım.Hata raporu gönder diyor çözümünü söylerseniz mutlu olurum.Nice senelere

  admin 30 Aralık 2008, 14:55

  rabia hanım hata gönder uyarısı programların sorunlarını microsofta rapor olarak göndermek için konulmuş bir özellik yani hatalar değişebiliyorken bu uyarı değişmemektedir messengerda yazışmak istediğinizde hata raporu gönder uyarısını sürekli görüyorsanız messengerı program ekle kaldırdan onarmanızı veya tekrar kurulum yapmanızı öneririm…2009un mutluluk sağlık ve sorunsuz günler getirmesini dilerim :)

  murat 01 Eylül 2009, 01:17

  saool kardeşşş payalsım için ++

  serkan 27 Nisan 2010, 09:45

  HERKEZE MRB BENİM SORUNUM GOOGLE GİRİŞ YAPIYORUM VE HATA RAPORU GÖNDER DİYOR NE YAPA BİLİRİM BEN YARDİMLARİNİZİ BEKLİYORUM

  admin 27 Nisan 2010, 13:00

  Sorun internet tarayıcınızdan kaynaklı olabilir İnternet explorer kullanıyorsanız Firefox veya Chrome kurup onlarla deneme yapın hangisinde sorun yaşıyorsanız o tarayıcıyı tekrar kurun ;)

  seymen 14 Haziran 2011, 21:29

  selamlar benim netteki sorunum akşamları takılıyorum yaklasık bir haftadır arada bi gidiyo 10 dakikada 20 dakikada bir ve sinir oluyorum buna dair bi acıklama yaparmısınız neden böyle yapıyor… şimdiden tşkler

  admin 14 Haziran 2011, 21:50

  konuyla alakasız ama cevaplayalım internet kesintilerinizin nedeni muhtemelen yaz aylarına girdik havalar ısındı bu nedenle hatlarda bazen kesintiler olur bu nedenle internetinizdede arada kesintiler oluyordur internet servis sağlayıcınızı aramaktan başka yapılacak birşey yok onlar size gerekli yardımı yönlendirmeyi yaparlar.

  talha 01 Ocak 2013, 17:45

  saol kardeş super işey yaradı

   

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019