LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

İndila - "S.O.S" - muzik-kutusu

(İndila) Adila Sedraia, 26 Haziran 1984 tarihinde Paris’te doğdu. Müzik kariyerine başlamadan önce Paris’in bir kasabası olan Rugnis’de turist rehberi olarak çalışıyordu. O zamanlarda şarkı söylemeyi çok sevdiğini fakat müzikle uğraşmak için fırsat bulamadığını söyleyen şarkıcı, “Fransız Le Parisien” gazetesine verdiği bir röportajda; “Indila” adının kendisinin göbek adı olduğunu ve Hint kökenli bir kelime olduğunu söyledi.

Bunun yanında, babasının Cezayir asıllı, annesinin ise Hindistan, Kamboçya ve Mısır kökenli olduğu biliniyor. Sesinin güzelliği de buradan geliyor..

Mini World isimli mini albümündeki çıkış parçası “Dernière danse” ile büyük ilgi gören, daha sonra “Tourner Dans Le Vide” parçasını kliplendiren İndila, şimdide S.O.S isimli parçasının klibi ile karşımıza çıkıyor. Albümündeki Mini World parçasından sonra en sevdiğim parça olan S.O.S’i bakalım sizlerde sevecek misiniz?

>> İndila – “Dernière Danse”

>> İndila – Tourner Dans Le Vide

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 28 Haziran 2014 tarihinde yayımlanmıştır.


    ÖZGE GÜREL 04 Temmuz 2015, 04:38

    Supermis

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019