LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? - internet-siteleri

İş veren ve iş arayanların sitesi Kariyer.net’deki üyeliğinizi silmek istediniz fakat nasıl silineceğini bulamadınız. Silmesemde olur diyip, hesabı boşta bırakabilirsiniz veya özgeçmişinizi gizleyebilirsiniz ancak hesabı silip yeni bir hesap açmak isterseniz aşağıdaki bilgileri takip ederek kısa sürede eski hesaptan kurtulabilirsiniz.

1. Kariyer.net adresine gidin.

2. Kariyer.net’e silmek istediğiniz üyeliğin bilgileri ile giriş yapın. (Kullanıcı adı ve şifreyi hatırlamıyorsanız önce şifre sıfırlama talep edin.)

3. Aşağıdaki hesap silme bağlantısını kullanarak hesap silme sayfasına gidin.

http://www.kariyer.net/website/kariyerim/HesapSil.aspx

4. Hesap silme onay ekranında ilk seçenek olan “Evet silmek istiyorum”a tıklayın.

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? - internet-siteleri

Hesabınızı sildikten sonra neler yapıp neler yapamayacağınız da bu ekranda yazıyor olacak. Eğer son anda vazgeçerseniz “Silmekten vazgeçtim..” butonuna tıklayıp silme işlemini de iptal edebilirsiniz.

5. Karşınıza açılan sebep belirtme sayfasında da herhangi birini, size uygun geleni seçerek “Hesabımı Sil” butonuna tıklayın.

Kariyer.net Üyeliği Nasıl Silinir? - internet-siteleri

Artık hesabınız silindi. Bundan sonra yeni bir hesap açmaz iseniz şunları yapamayacaksınız;

– Kayıtlı iş habercilerin silindi, uygun ilanları e-postana alamayacaksın. – Eğer e-eğitim satın aldıysan artık giriş yapamayacaksın. – Daha önce başvurduğun firmalar, özgeçmişini geri çektiğine dair bilgilendirilecek. – Değerlendirme sürecini geç tamamlayan firmalar, daha önceki başvuruların için seni aramaya devam edebilirler. – Başvurduğun firmalardan hesabına gelecek olan mesaj ve mektupları göremeyeceksin.

Yazıyı okuduğunuz tarihlerde Kariyer.net’in hesap silme linki çalışmaz ise lütfen yorum ile bilgilendirin.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 18 Nisan 2015 tarihinde yayımlanmıştır.


  Lordiz 19 Haziran 2018, 16:53

  @Servet ayrıksa; Yazımda anlattığım şekilde hesabınızı silebilirsiniz.

  Okan arslan 31 Ağustos 2018, 03:09

  Gecici aravermek istiyorum

  Mehmet Ali Karacan 04 Ocak 2019, 13:46

  kariyernet ten yüzlerce başvuru yaptım ama hiç geri dönüş alamadım. Gerçi üyeliğimi silme taraftarı değilim. Bence üyeliğinizi silmeyin, bir umut iş çıkabilir.

  secretcv.com dan bazen geri dönüş alıyorum. Mülakata gidiyorum. Birde cvyolla.com sitesine üyeyim. cvyollacom dan da görüşmeye çağıran firmalar oluyor. Birkaç yerden başvuru yapmakta fayda var. Maalesef iş bulmak kolay değil.

  Bünyamin 04 Şubat 2019, 01:40

  Biran önce kurtulun bu lanet yalancı siteden. Aynı ilanları tarihini yenileyip şişirip şişirip yayınlıyorlar, bunu anlamak için detaylı aramada ilk defa yayınlanan ilan kriteri seçerek arama yapmanız yeterli. Ben işimi uzun bir aradan sonra buldum. Başka sitelere yönelin sizlere tavsiyem.

  Ülgen bekiçboğa 04 Şubat 2019, 12:31

  Aboneliyimi iptal etmek istiyorum

  Rukiye 25 Şubat 2019, 15:20

  Telefonumu değiştirdim eski kolanmiş olduğum kariyer netimi geri acamiyorum

  Lordiz 25 Şubat 2019, 19:47

  @Rukiye; Merhaba. adaydestek@kariyer.net mail adresi üzerinden destek talebi iletir ve konuyu anlatırsanız yardım edeceklerdir.

  işarayan 25 Haziran 2019, 20:22

  silmemdeki tek neden 40 civarı ilana başvurum oldu sadece 3 firma ilana baktı hiçbiri bakmıyor daha başvuruyu inceledikleri olmadı bu sitelerden cidden iş bulanınız var mı daha başvuruyu bile incelemiyorlar

  veri bilimi 30 Ekim 2019, 17:33

  ben de az önce sildim. 2010 yılından beri üyeyim 1 tane faydasını görmedim. kariyernetle 1 tane iş başvurusuna gidemedim. yük. lis. mezunuyum. sadece veri sağlıyoruz firmalara. tc no dahil, resim vs. her bişeyimizi kaydediyorlar. inşaAllah hesabı silince tüm bilgileri siliyorlardır.

  Fenasi 22 Ocak 2020, 14:19

  bilgi için çok teşekkürler

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019