LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Koca Kafalar; Baba Haber Bülteni "Takı Töreni" - sinema

Koca kafaları çok severim her zaman halkın sesi olmuşlardır ve bizim gıcık kaptığımız, gözümüze takılan, saçma gelen detayları irdelemiş, yüzümüzü güldürmüşlerdir.. Son zamanlarda tüm tv kanallarında görmek mecburiyetinde kaldığımız Ali Ağaoğlu’nun reklam filmi de ben gibi pek çok kişiyi isyan ettirmişti. Öyle ki artık reklam çıkınca başka kanalı açıyorduk..

Koca kafalar yine bizim sesimiz oldu ve Ali İşsizoğlu koca kafa tiplemesi ile reklamı tiye aldılar.. Reklamda en sinir olduğum kısımlar “Ben yaptım olacak” ve “İnşaata başladık bile” dedikten sonra hep birlikte salak salak gülmeleriydi.. Videoda bu kısımlarla nasıl dalga geçildiğine dikkat edin.

Güncelleme 2017: İlgili video telif hakları sebebi ile kaldırılmış. Sebebini ve neyin telifi olduğunu bilemiyorum ancak videoyu kaldırtanın malum kişi olma ihtimali yüksek. Bende mecburen o video yerine Koca Kafaların en çok izlenen Baba Haber bültenini sizlerle paylaşıyorum.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 4 Ekim 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019