LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

"Lode Runner" Efsanesi Mobil Platformlar ile Yeniden Doğdu - oyun-indir, elma-dunyasi, google-play

Lode Runner, 30 yıllık geçmişi olan bir platform oyunu. Yaşı 30’un üzerinde olanlar 1982 yılında ve sonrasında çıkan ilk versiyonları iyi bilirler. Şimdiki zaman ile kıyaslarsak yeni nesilin dönüp yüzüne bakmayacağı grafikler ile biz bir zamanlar gayet mutluyduk. Aradan yıllar geçti, farklı sürümler yayınlandı hatta alternatif seçenekler geliştirildi ve nihayetinde orijinal geliştiricilerden Tozai Games ve Güney Kore merkezli oyun firması Nexon işbirliği ile orijinal Lode Runner efsanesi yenilenerek mobil platformlara geldi. 

İlk Lode Runner serilerini merak edenler bu sayfaya yada şu oyuna göz atabilir, kaliteli grafikler ve oynanış ile yeniden doğan Lode Runner’a ise aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Google Play’de [Lode Runner 1]

Appstore’da [Lode Runner 1]

"Lode Runner" Efsanesi Mobil Platformlar ile Yeniden Doğdu - oyun-indir, elma-dunyasi, google-play

Oyunu fazla anlatmak istemiyorum zaten mobil cihazınıza kurduğunuzda hemen olaya dalmış olacaksınız ve eğer bu tarz oyunları ilk defa oynuyorsanız korkmayın kısa sürede alışacak, bağımlısı olacaksınız.

Oyun, eski versiyonlara göre harika grafiksel ve taktik yenilikler içeriyor. Ayrıca dahili 275 seviyeyi bitirdiğinizde kendiniz yeni seviyeler oluşturabiliyor, rastgele yada arkadaşlarınızın oluşturduğu seviyeleri oynayabiliyorsunuz. Yani yeni oyunda sıkılmaya vaktiniz olmayacak.

Sorularınızı yazı altından yorum olarak yazabilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 12 Temmuz 2017 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019