LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Yakın Çekim Görüntüleri - mustafa-kemal-ataturk-yuce-atam

Cumhuriyet’in kurucusu unutulmaz gerçek lider Mustafa Kemal Atatürk’ün, farklı zamanlarda çekilmiş görüntülerinden oluşan bir video sosyal medyada paylaşım rekoru kırıyor. Sadece 5 dakikalık fakat Atatürk hakkında birçok güzel özelliği, o yılların koşullarını ve harcanan emekleri canlı canlı görmemizi sağlayan video, Atatürk’ü sevmeyenler ve onu kötü göstermek isteyenler içinde tarihi bir cevap niteliği taşıyor.

Videoyu izlerken; Cumhuriyetin ilk ilan edildiği, vatanı kurtarmak için canların yitip gittiği yıllar, Türk halkının çektiği acılar, halkın Atatürk’e olan desteği, inancı ve sonucunda bu günlere gelen koca bir Cumhuriyetin ilk adımları düşünüldüğünde gözlerinizin dolmaması imkansız. Tam bir arşiv çalışması olan bu güzel videoyu sizlerinde görmesi, istendiğinde tekrar kolayca bulunabilmesi için ATATÜRK kategorisi altından paylaşıyorum. İyi seyirler.

YENİ! YENİ! YENİ!

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 8 Şubat 2015 tarihinde yayımlanmıştır.


    911aile 18 Nisan 2016, 09:43

    tek kelimeyle mükemmelll

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019