LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Nerdesin? - karma

Günler var ki beni aramadın,yazmadın. Senden gelecek bir mektubu bekledim boşuna. Önceleri içim umutla dolu, postacının kapımı çalmasını bekledim. Satırlarınla aydınlanmasını bekledim bu karanlığın.Saatler saatleri, günler günleri kovaladı. Git gide büyüdü verdiğin yanlızlık, yüreğim kahırla doldu. Ümit etmenin mutlu heyecanları yerini tarifsiz birhüzne bıraktı. Kocaman, kalabalık bir şehirde yapayalnız kaldım işte..

Nerdesin?

Beni unuttun demeyeceğim, unutmadığını biliyorum. Ama düşün ki, benden uzaklaştığın her kilometre sana olan sevgimi bir kat daha artırdı.Senden başka birşey düşünemez oldum. Geri döndüğün zaman eminim şaşıracaksın. Böylesine mesafelerle büyüyen, zamanla derinleşen bir aşkın karşısında olmak kim bilir ne kadar değiştirecek seni. Yüzünde pembelerin en güzeli, gözlerinde ışıkların en parlağı ile sevilmenin çok çok sevilmenin hazzını yudum yudum içeceksin..

Nerdesin?

Meğer ne dayanılmaz ne doldurulmaz bir derinlikmiş yokluğun. Kaderde bu sensizlikte varmış. Her insanın yüzünde sana benzeyen bir şey aramakta varmış. Sesini duymak varmış şarkılarda, bütün kitaplarda seni okumak varmış. Meğer ne dayanılmaz bir şeymiş yokluğun. Kağıtlara seni yazmak, renk renk düşünmek varmış seni, çiçek çiçek koklamak varmış.Artık hiç yazmasanda olur, hiç gelmesen de… Meğer ne türlü bir ölümmüş yokluğun.. Bir daha nerdesin demiyeceğim. Bendesin artık, dudaklarımın değdiği kadehlerdesin, serin yağmurlar getiren bulutlardasın. Kah denizlerdesin kah rüzgarlardasın. Uzaktasın ama yine bu şehirdesin.. Gittiğine inanmıyorum, gel demiyeceğim..

Hiçbirşeyden çekinme artık… Bak şimdi seninle vardığımız o yerde kimseler yok. Yıldızların erişilmezliğinde, duyguların sonsuzluğundayız Zamanı aştık, en güzeli kendimiz aştık seninle Onun için şimdi ilk defa beni sevme hakkını sana tanıyorum

Anla seni nekadar sevdiğimi…

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 8 Ağustos 2008 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


Etiketler: ,
2008 © 2019