LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Online Balon Patlatma Oyunu "Bubble Pirates" - oyun-indir

Türk oyun stüdyosu ArcadeMonk tarafından geliştirilen online balon patlatma oyunu ‘Bubble Pirates’, Facebook’ta bir ay içinde 150 bin kişi tarafından oynandı. Çok yakında mobil sürümleri ile de oyuncu kitlesini arttırması beklenen Bubble Pirates, mobil versiyonları ile senkronize oyun deneyimi yaşatacak ve oyuna bilgisayarlarınızda yarım bıraktığınız yerden (mobil cihaz üzerinden) devam edebileceksiniz.

Güncelleme: 2012 yılında tanıtmış olduğum Türk yapımı balon patlatma oyunu sebebini bilmediğim bir şekilde Facebook’dan kaldırıldı. Ancak oyunu Google Play’den bulup akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızda oynayabiliyorsunuz. Oyunun Google Play sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer alternatifleri seviyorsanız Bubble Pirates alternatifi olan başka bir Bubble Pirates oyununa bu bağlantı üzerinden ulaşıp, oyunu oynayamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca aynı oyuna Google Play’de de buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer online oyunları sevmiyor ve balon patlatma oyununu offline oynamak istiyorsanız bu yazıma göz atabilirsiniz.

>> Akıllı Telefon ve Tabletler İçin Balon Patlatma Oyunları

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 20 Eylül 2012 tarihinde yayımlanmıştır.


Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019