LORDİZ.COM - PAYLAŞMAK GÜZELDİR! | DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!
İletişim | Hakkımda | Gizlilik Politikası | Privacy Policy
Minnetle, Sevgiyle Anıyoruz!
Yazıya Yorum Gönder!

Online Yemek Siparişi için YemekSepeti.com - internet-siteleri

Arada bir beğendiğim internet sitelerini tanıttığımı takipçilerim iyi bilirler. Bu aralar bir arkadaşıma da yaprak sarması götüreceğime söz verdiğim için iş başa düşmüştü.. Sarmadım tabiki. İnternette nereden alırım derken yemek sepetine denk geldim..

Sitede arama yapınca yaprak sarmasını bulmak zor olmadı ve bu bahaneyle siteyi tanıtmak istedim.

Yemek Sepeti (www.yemeksepeti.com) sitesinden sipariş verebilmeniz için sitede girdiğinizde karşınıza listelenen 81 il veya Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yaşıyor olmanız gerekiyor. Diğer yerlere servis yapmıyorlar…

Web sitesine girdiğinizde üst menüdeki ilk formdan önce semt seçiyorsunuz (il seçimini zaten daha önceki ekranda yapmıştınız), hemen sonrasında ikinci arama formundan istediğiniz yemek veya yiyeceğin adını yazıp aratıyorsunuz. Hem yemeğin olduğu restoranlar, hemde fiyatları karşınıza listeleniyor. Örneğin yaprak sarması aramasında 200 gr 2.5 TL den, 250 gr 5 TL’lere kadar farklı fiyat ve restoran seçenekleri ile karşıma sunuldu..

Arama sonuçlarından içinize sinen seçeneği seçiyor, ödemesini yapıyor ve beklemeye koyuluyorsunuz.

Türkiye’de binlerce restoran ve firma ile çalıştıklarından anlaşmalı oldukları en yakın satıcıyı siparişiniz ile size yönlendiriyorlar. Memnun kalmazsanız yemek sepetine şikayette bulunabiliyorsunuz. Bu sebeple siteye dahil olan firmaların titiz ve sorumlu davranmaları gerekiyor.

Güncelleme: Yazımı yayınladığım 2010 yılında yemeksepeti.com çok popüler değildi fakat yazıyı güncellediğim 2017 yılına kadar çok büyük gelişme sergiledi. Site şuan internetten yemek siparişinde ilk akla gelen ve tercih edilen yer. Güvenle kullanabilir, sipariş girebilirsiniz.

Yazıyı beğendiyseniz Facebook, Twitter ve Linkedin üzerinde paylaşabilir, sitemizi sık kullanılanlarınıza (Ctrl+D) ekleyebilirsiniz! Teşekkür ederim!

facebook share
twittershare
linkedin share


Bu yazı 22 Haziran 2010 tarihinde yayımlanmıştır.


    casnesem 07 Temmuz 2010, 23:19

    Geceleri saat kaça kadar ymk siprişinde bulunabilirim?

    admin 07 Temmuz 2010, 23:34

    yemeksepeti.com sitesi 7/24 açık sistem şöyle işliyor bulunduğunuz ildeki restoranlarla yemeksepeti.com anlaşma yapıyor ve sizin siparişleriniz o restoranlardan gönderiliyor tabi uyduruk restoranlar değil.şimdi sorunuzun asıl cevabı geliyor siparişin geleceği restoranın sitesinde saat kaç ile kaç arası açık olduğu yazıyorsa o bilgiye bakarak yemek siparişi verebilirsiniz…yani izmirde bir restoran gece 2 ye kadar açık ve servis yapıyosa 2 ye kadar yemeksepeti.com üzerinden oraya sipariş verebiliyorsunuz ama siz adanada yaşıyorsanız ve oradaki anlaşmalı restoranlar akşam 9 olunca kapanıyorsa akşam 9’a kadar yemeksepeti.com üzerinden sipariş verebilirsiniz :)

Üyeliksiz Yorum Bırak

Sorularınıza gelen cevapları görmek için sayfayı CTRL+D tuşları ile Yer İmlerine eklemeyi unutmayın.


2008 © 2019